Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyat, aki szerencsét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat, aki szerencsétlen volt a szerelemben, de aztán mégis összejött?

Figyelt kérdés
pl már "idősebb", 30éves korától nem jött össze, de pár évnyi egyedüllét után (5-6év)minden összejött?
2019. júl. 2. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Ne is reménykedj.😈
2019. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja... anyám összejött egy 40+ éves pasival, aki a szüleivel él. Az előző pasija szintén 40 év körüli fickó volt, aki a szüleivel élt úgy, hogy még pénzt se adott haza a rezsibe. Szóval, ha ilyen nyámnyila pasiknak is lehet asszonyuk, akkor igazából bárkinek, aki kicsit megerőlteti magát. Hozzáteszem anyám azért választott ilyen férfiakat, mert apám alkoholista volt és verte. Gondolom nyugisabb csávót akart maganak. Az első 40-es pasijával meg azért szakított, mert pont úgy melóztak, hogy sose találkoztak otthon és ha hétvégen együtt is voltunk, akkor a csávója inkább a haverjaival volt. Egyszerűen túl sokáig volt szingli a csávó és nem tudott elszakadni a haverktól a komoly kaocsolatba.
2019. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

21 éves korig mind csak plátói szerelmeim voltak, sokat szenvedtem emiatt, meg hogy soha semmi sem történt igazából ebből kifolyólag. Meg a végén mindig mást választottak általában.


21 évesen végre lett egy komoly kapcsolatom, de ott is azt néztem, hogy végre ezen még azon legyek már túl, mert már most le vagyok maradva. Ebből kifolyólag adódtak olyan problémák, aminek a megoldásához turelmesebbnek kellett volna lennem, és jobban kommunikálni, de persze csak a dühöt láttam, úgyhogy erre nem voltam hajlandó, ami miatt a végén már nem is éreztem jól magam a kapcsolatban egyáltalán, és megintcsak azt éreztem, hogy ez az egész egy kalap sz@r.


Utána alkalmi kapcsolataim lettek, ahol megint mások a játékszabályok, ott is tud elég sok hülyeséget csinálni az ember, és aki komoly kapcsolatra vágyik, annak nem ez az ideális.


Egy pasitól utána akartam komolyat, de kB. fél évig csak flörtölt velem egoból, de soha nem lépett semmit, én meg hittem neki, amikor pont 1 napig kedves volt, másnap meg már nem így viselkedett.


Most meg már végre van működő komoly kapcsolatom, bár ezért persze tenni kell. Kell szerencse, hogy megtaláld azt, akivel ugyanazt akarjátok, de sok olyan helyzet van, amit még kell beszélni, meg akkor is, ha könnyebbnek tűnik nem beszélni róla, mert abból később nagyobb baj lehet, meg alkalmazkodni, megérteni a másik álláspontját, stb.


23/N

2019. júl. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sokat, sőt... Minden olyan férfi ismerősöm, aki 30 éves kora körül még szerencsétlen volt a kapcsolatok terén, idővel elkelt. Azóta már mindnek van családja. Most így kapásból 4-5 ilyen férfi ismerősöm jutott eszembe.
2019. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!