Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

21/F


Egyedül érzem magam. Se barátok, se barátnő. Legjobb barátomban csalódtam, lányokban csalódtam úgyszintén. Csendes fiú vagyok, szótlan. Voltak párkapcsolatjaim, de csak 2 hónapot tartottak, többet sem. Tapasztalatlan vagyok.

Megeggyeztem egy lánnyal a találkozást, és nem jött el. Hívtam őt, nem vette e telefont, kikapcsolta a telefont inkább. 1 órát vártam rá kint a hidegben, és nem jött el.

Én próbálok barátkozni lányokkal interneten keresztül, csak a lányok többsége azt gondolja, hogy a fiúk többsége csak perverzek, akik csak szexre akarják a lányt, csakhogy én ilyen nem vagyok! A lányok többsége tetszik, ami a profilomban van írva szöveg, de mégsem tudunk előbrébb jutni. Mindig egy helyben állunk. Miért? Unalmas lennék? Igyekszem minden pillanatban adni valamilyen témát, amiről tudunk írogatni, igyekszem komolyan. Próbálok pozitívan gondolkodni, hogy megértjük egymást, minden okés lesz, és egy pillanat alatt BUMM. Miért nem tudok folytatni egy lánnyal hosszútávú beszélgetést? Voltak párkapcsolatjaim, internet keresztül ismerkedtünk meg, aztán találkoztunk, de akkor több szerencsém volt, vagy mások voltak a lányok mint most. (Tisztelet a kivételnek). Az én hibám, hogy nem tudok egy lányt sem elcsabítani most? Én komolyan mindent megteszek azért, hogy legyünk barátok, járjunk ki, de ehhez kell hosszútávú beszélgetés, és hogy legyen érdeklődés mind a két oldaldról.

Megyek ki az utcára, és látom, hogy hogyan ölelik egymást a szerelmes párok, és olyan rosszul esik ez. Nagyon hiányzik az ölelés, el se hiszitek mennyire. Az annyi erőt tud adni az ölelés nagyon sokat.


Nem adom fel, de nem tudom mit tegyek. Kérlek segítsetek, adjatok tanácsokat kérlek.


2019. ápr. 28. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne görcsösen, de kitartóan próbálkozz, próbálkozz és próbálkozz. Persze, a nők nem egyformák (a fiúk sem). Nem létezik, hogy egyszer csak ne találkoznál olyan nővel, akivel sok mindenben egyezik a véleményetek. Tökéletes, minden igényedet kielégítő nőre ne számíts (a nők se ilyen fiúra). Az legyen a döntő, hogy azt a hibáját, amit már most látsz, el tudod-e egy életen át viselni, elnézni, pardonálni.

F.

2019. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!