Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár év után minden kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár év után minden kapcsolat olyan mint egy rossz házasság?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy valakik ugyanúgy szeretik egymást évek múlva is, mint az elején?

2019. júl. 4. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Egy kapcsolaton folyamatosan dolgozni kell. Nem abbahagyni a randizast, az egymasnak kioltoest stb. Ezt sokan elfelejtik... a rozsaszin kod mindig elmulik, de egy melyebb kotodes ha ott marad es vigyaznak erre akkor mukodhet a dolog hosszu tavon.
2019. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
12 éve élek boldog házasságban, szerelmes vagyok a férjembe, imádom a gyerekeinket, a szex isteni... Tenni kell érte és akkor működik a kapcsolat!
2019. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy van még ilyen. Én is annak a híve vagyok, hogy ha valami elromlik az megjavitani kell, nem eldobni, csak sajnos egyre kevésbé hiszek benne, hogy mindent meg lehet oldani.
2019. júl. 4. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem arról szól, hogy ha valami elromlik akkor meg kell javítani. Ahol már javítgatni kell ott régen késő és nem lesz ugyan olyan. Itt arról van szó, hogy nem szabad engedni, hogy elromoljon. Erre kell a randizás, a minden napos munka a kapcsolatban, a minden napos kedves gesztusok, a mély beszélgetések, az értő odafigyelés a másikra és a megfelelő kommunikáció.

A szerelem így örök életre fenntartható dolog. De ehhez persze két olyan ember kell, akik alkalmasak arra, hogy egész életükben energiát fektessenek a kapcsolatba. Akkor is ha fáradtak, akkor is ha minden szar. Ha csak 5 percre is de legyen valami szerelmes gesztus. Valamilyen szinten öngerjesztő folyamat és jó értelemben vett ördögi kör, mivel szerelmes vagyok a páromba teszek a kapcsolatért, mivel teszek a kapcsolatért szerelmes vagyok a páromba.

Mi lassan 10 éve vagyunk szerelmesek, soha nem volt olyan a kapcsolat mint egy rossz házasság. Leginkább szerelmes tinikre hasonlítunk, mindig azt hiszik, hogy friss, pár hónapos kapcsolat. :)

2019. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerelmet férfi és nő között megtartani hosszú távon,őrizni kell a tüzet,ki ne aludjon.Ápolni kell,nap mint nap egymásért tenni.Megmarad,ha őket Isten is egymásnak teremtette.
2019. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!