Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Ez most hosszú lesz, úgyhogy előre elnézést.

Január környékén szakítottunk a barátnőmmel 2,5 év után. Aztán teltek a hetek hónapok. Ő össze akart jönni egy fiúval, a fiú is elhitette vele hogy kapcsolatot akar, találkozgattak, aztán egy idő után lefeküdtek, azóta a srác nem kereste. Aztán voltam egy buliban ahol a lány is ott volt és a végére tök jól elbeszélgettünk és egy öleléssel búcsúztunk el egymástól. Mondta hogy nagyon jól esett neki. Aztán másnap lefeküdt egy számára közömbös sráccal és utána pár napra meg írt nekem, mert azt hitte bunkó volt velem a buliban és bocsánatot akart kérni, elbeszélgettünk stb. Akkor még nem tudtam ezeket a dolgokat. Össze akart újra jönni velem, aztán mikor elmesélte az első srácot, nagyon össze vesztünk, nagyon csúnyákat mondtuk egymásra. Utána megtudtam egy másik valakitől a második srácot is.

Eljöttem nyaralni, kiraktam egy storyt és rámírt hogy érezzük jól magunkat. (Merthogy mikor a szállás le lett foglalva akkor még úgy volt hogy ő is jön, és ez jutott eszébe hogy ő is itt lehetne) megint elkezdtünk beszélgetni. Megalázkodott, sajnálja és megbánta amiket tett, azt mondta ha tudná akkor semmissé tenné mindkettőt. Nem tud engem elfelejteni, szeret engem és hiányzok neki, mitsem érdekelve hogy elhordtam mindenféle ku*vának. Aztán most beszélgetünk, és megbeszéltünk egy találkozót. Fél hogy én ezek miatt nem akarom újra kezdeni.

Mindkét srácot ismerem látásból. Tehát a kérdésem a következő: Ti belemennétek újra, tudván hogy mik történtek a szakítás óta? Én sem tudtam még elfelejteni őt. Talán még mindig szeretem és hiányzik. Kérlek titeket hogy értelmes válaszokat és ne lecseszéseket írjatok. Köszönöm.


2019. júl. 6. 21:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

22/F

18/L

2019. júl. 6. 21:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki kur@va,hogy bő 6 hónap alatt két pasival lefekdüdt.De ha ez egy héten belül.történt,akkor sem.Ráadásul az egyikkel komolyan gondolta.És talán lenne neked is miért bocsánatot kérni.Amùgy pedig szakítottatok.Röviden ennyi.
2019. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt csak ket ut van: leteszed sajat magad elott az eskut mennyre es foldre, hogy nem vagod ezt a fejehez, ha vitatkoztok, mert ez a kezedben egy olyan utokartya, amivel o sosem tud versenyezni. Ha ezt nem akarod akkor ne szenvedj vele. Csak ez a ket opcio mukodhet, ha folyton ott kattog benned es neki minden heten meg kell ezert elotted alazkodnia azt egyikotok se fogja elvezni. Akarmennyi bocsanatkeres es megalazkodas se lesz neked eleg, ha te magad, csondes maganyodban meditalva nem tudod elfelejteni. Rajtad all. :)
2019. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Én személy szerint nem tudnám azt megemészteni. Tudom, hogy nem bűn, amit csinált, hisz nem voltatok együtt, de könnyűvérűnek gondolnám az egyéjszakás kapcsolat miatt. Ez a személyes véleményem, de igazából neked kell eldöntened, hogy hogyan gondolkodsz erről - bár az, hogy kiírtad a kérdést, arra vall, hogy te sem igazán tudod megemészteni. Igazából a #2 válaszoló összefoglalta a lényeget.
2019. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
#3, bocsánat.
2019. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez mind kevéssé számí, ha nem tudjuk, miért szakítottatok.
2019. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom megemészteni. De szeretem és hiányzik. Tudom ez önmagában még édeskevés. Tudom hogy elkéne tekintenem ezek mellett, de eszméletlen nehéz. És aki tudja hogy újra beszélünk egyáltalán nem támogatja hogy újra együtt legyünk. Nekem az egyik haverom támogatja és ennyi. Másik azt mondta hogy magamban kell eldöntenem, hogy eltudom-e fogadni. Egy harmadik meg azt mondja hogy ha gondolom megpróbálhatom, de az lesz mindig a szemem előtt hogy ő vígan elvolt két pasassal is. Nem tudom mit tegyek. Ha a szívemre hallgatok akkor újra megpróbálom, ha az eszemre akkor nem.
2019. júl. 6. 22:55
 8/11 A kérdező kommentje:
A szakítás meg közös megegyezéssel történt. Úgy gondoltuk hogy nem jó már ami akkor volt.
2019. júl. 6. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem megcsalás történt, hanem egyedül volt, és szexelt 2sráccal, szerintem semmi olyat nem követett el, ami nem korrekt veled szembe hiszen nem voltatok együtt, Neked is volt lehetőséged szexelni, kérdésböl úgy veszem le hogy te nem éltél vele, de szerintem azt nem róhatod fel neki, hogy mit csinált amíg nem voltatok együtt, hogy összejössz vele, azt ne ez alapján dönsd el szerintem, amikor együtt voltatok, akkor nem csalt meg, és ez a lényeg.
2019. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

igen.

igen mert 2.5 hó alatt biztos megszűnt a bő nyálas cida, mint kezdetben. Igen, mert új lapot kezdetek ahol ő könyörög neked, így várható a hála kifejezése a bő nyálas cidáztatás, ha szerencséd van egy hónapig azzal ébreszt. Miért dobnád ezt el magadtól, gondolkozz stabil vagy teso bástya.

2019. júl. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!