Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknél valóban csak az elhízás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél valóban csak az elhízás az a tényező ami miatt legnehezebben tudnak társat találni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy általában a Tonna Donna elhízott nők, azok akiknek a legnehezebb a társkeresés. Ezt onnan is látom hogy társkeresőkön de például a chat.hu oldalon is szinte a legtöbb az elhízott nő. Mikor elkezdek normálisan beszélgetni egy nővel és rákérdezek a külsejére akkor általában sokszor azzal kezdi hogy nem vagyok egy Palvin Barbara típusú nő, hát ilyenkor már tudom hogy a ducitól is nagyon messze van és igénytelen elhízott 90 kilós nőkről van szó és általában igazam is lesz. Valahogy úgy látom nekik a legnehezebb a társkeresés.

Egy férfinél viszont sokkal több tényező van Például ha egy férfi alacsony akkor nem férfias ha egy nő akkor viszont még cuki is. Ha férfi nagyon vékony, az szinten férfiatlan de ha nő vékony az még előny is.


2019. júl. 7. 09:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%

Nekem volt egy ilyen lány ismerősöm. Tényleg nagyon kövér volt. Felment Tinderrre és talált egy objektíve oké 30-as cégvezetőt komoly kapcsolatra.

Egyszerűen nem értem, hogy a nőknek hogy lehet *ennyire* könnyű az ismerkedés. Mintha tényleg semmi más nem számítana férfitársaimnak, csak az, hogy puncija van az illetőnek. 🤷🏻‍♂️

2019. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Első: erről csak ti, férfiak tehettek, hogy elég, ha valaki szétteszi a lábát. És nem csak a kövér lányokat, az olyan ostobákat is megdugjátok, akit csak a helyváltoztatás képessége különböztet meg egy növénytől.
2019. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1. Igen valóban Ezt én is észrevettem És ha egy alacsony vagy vékony nem helyes férfinek igényei vannak akkor felejts el hogy társat talál mert tényleg a férfiaknak csak az a fontos hogy lyuk legyen
2019. júl. 7. 09:52
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál is elég nagy hátrány. sok nőnél kizáró tényező, szóval ez így nem nemfüggő dolog.
2019. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Jah, és amúgy a nőknél is van még egy csomó nehezítő tényező: bőrhibák, hajhossz, smink, szemüveg pl
2019. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

"Egyszerűen nem értem, hogy a nőknek hogy lehet *ennyire* könnyű az ismerkedés. "


Ott nem csak egy no talált párt, hanem egy férfi is. 1-1.

2019. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Fáj, hogy egy kövér nő is hamarabb talál párt, mint te? :)
2019. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy az itteni nyávogó kisfiúknak az ismerkedés az azonnali szexet jelenti. A nőknek meg normális kapcsolatot. Ilyenformán mindenkinek egyformán nehéz megtalálni, amit keres.
2019. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%

> Ott nem csak egy no talált párt, hanem egy férfi is. 1-1.

Igen, egy konszolidált, az üzletben sikeres, normális testalkatú 30-as férfi, és egy elhízott 20-as nő.

Komolyan kívánom nektek, hogy tapasztaljátok meg, milyen nehéz egy átlagos kinézetű (nem csúnya) 20-as férfiként ismerkedni...

2019. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

> ti, férfiak tehettek, hogy elég, ha valaki szétteszi a lábát. És nem csak a kövér lányokat, az olyan ostobákat is megdugjátok

Én ugyan nem, de köszi, hogy megelőlegezted.

P.S. Pontozzatok csak le, tényleg, ha ez megnyugtatja a kis lelketeket. Értelme nem nagyon van, az érveitek nem lesznek jobbak, és ami a legfontosabb: nem lesz kevésbé igaz az, amit leírok.

2019. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!