Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körül belül egy hónapja lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körül belül egy hónapja lett vége a négy éves kapcsolatomnak. És most van egy lány. Mit csináljak szerintetek? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szóval egy hónapja szakítottunk, a volt barátnőm lépett félre, persze mondta hogy megbánta meg minden, de azért 4 év után ez nekem egy kicsit sok volt. Én 22 vagyok, a lány 18. Most is gyakorta beszélünk msn-en, meg telefonon, de általában ő keresi a társaságom. Mind bulikban, vagy amúgy. Tulajdonképpen könyörög egy utolsó esélyért. Szeretem meg minden, és nagyon nehéz nélküle, de nem hiszem hogy ezek után meg tudnék neki bocsájtani. Aztán most van egy lány. Valahonnan felvett msn-re, és írta, hogy mennyire örül annak, hogy már nem vagyok sehol sem kapcsolatban.Aztán nem sokra összefutottam vele egy kicsit. Beszélgettünk, elmeséltem neki mi volt a barátnőmmel, ő meg bevallotta, hogy már mióta szerelmes belém, csak soha nem tudott hozzám közeledni, és ezért nem is tudtam róla. Hazamentem, msn-en is beszélgettünk tovább. Ő már olyanokat ír nekem, hogy szeretlek szívem(én nem tudom, nem történt semmi a tali alatt) de remélem nem hiszi azt, hogy most én meg ő. Msn-en nálam még a volt barátnőmnek vannak kiírva idézetek, meg hasonlók, és az a lány meg mindig mondja, hogy szedjem le, meg nagyon reméli, hogy nem az exemnek szól. Én mondtam neki hogy nem vagyok még kész egy új kapcsolatra, meg felejtenem kell, de lehet csak azokat hallja meg, meg olvassa el, ami nem erről szól! Szerintetek mit csináljak?
2010. júl. 10. 12:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Lefeküdt vele...

Még ha csak csók lett volna, lehet "elnézem neki".

A lány meg nem az esetem, igazából előtte látásból ismertem.

De én mondtam neki, diszkréten, hogy hagyjon békén, amikor meg azt írja hogy szívem vagy szeretlek szívem, mindig írom neki hogy ezt talán nem kéne. Olyankor meg küldi a szégyenlős fejeket, és utána kismillió szívet. Amikor meg nem írok neki vissza rezget, és ha letiltom(arra is volt már példa) és tegyük fel felmegyek vipre, ott ír levelet, hogy tuti letiltottam vagy valami,mert olyankor lépek be általába, amikor fent vagyok...Köszike a választ!:)

2010. júl. 10. 13:21
 12/13 anonim ***** válasza:

ja engem idegesít ha valaki ennyire nyomul egyből..ne mondja már meg h mit irjak vagy szedjek le az msnemről!!Monnd neki h vegyél vissza bébi vagy várd ki a sorod de mihamarabb épitsd le mert rádtelepszik.az exed meg pároslábbal rúgtad ki remélem! ilyet.. 4év ennyit ért neki!!?

20F

2010. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha lefeküdt vele tényleg ne bocsáss meg...bár ha ilyen fiatalon jöttetek össze, lehet h már úgy érezte h élnie kell még stb..

én is 14 voltam mikor összejöttem a barátommal, most leszek 18, de én nem is gondolkodom ilyeneken h megcsaljam stb, szóval tényleg lehetett nála vmi bibi.

2010. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!