Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki, aki az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki az interneten ismerkedett meg valakivel, aki külföldi, és párkapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés

Amíg nem találkoztatok, milyen gyakorisággal beszéltetek, cseteltetek? Minek neveztétek ezt a kapcsolatot a találkozásig? Voltak benne hullámvölgyek? Mi lett a végkifejlet?



Érdekelnek a sztorik.



Én egy éve lassan ismerkedem egy külföldi sráccal, lehetséges hogy augusztusban vagy az ősz folyamán meg tudom látogatni. Most kezdek félni, hogy az utolsó pillanatban lecsapja a kezemről egy helyi lány. :)



2019. júl. 8. 20:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekünk most rossz, mert már csak heti egy-két alkalommal beszélünk, ennyi idő után már nincs miről dumálni naponta, most már nagyon időszerű a találkozó, vagy félek hogy ki fog fulladni.
2019. júl. 8. 21:39
 12/18 A kérdező kommentje:
#10 jaj de jó :))))
2019. júl. 8. 21:39
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Kb 18 éves korom óta vagyok ilyen "kapcsolatban", kisebb-nagyobb megszakításokkal (most 21 vagyok). Én nem nevezném párkapcsolatnak, max egymás között, de másoknak inkább csak barátságnak hívom. Ennyi év elteltével be kellett látnom, hogy hiába közeli a kapcsolatunk, hiába vagyunk esetleg szerelmesek, személyes találkozás nélkül maximum barát lehet két ember. Persze ez nem zárja ki azt, hogy esetleges találkozáskor ne lehessen több a dologból. Folyamatosan vannak hullámvölgyek, az idő elteltével egyre több. Az elején még élteti az embert a remény, hogy "na majd ha találkozunk...", de ha ez nem történik meg belátható időn belül, akkor elkerülhetetlenek a konfliktusok a frusztráció miatt. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy ez nem egy normális, egészséges "kapcsolat", de nekem a jelenlegi élethelyzetemben nem igazán van igényem párkapcsolatra és ezzel a "párom" is hasonlóképpen van. Egyetemista vagyok, állandóan dolgom van, rengeteget tanulok, párkapcsolatok szempontjából nem vagyok a komolytalan dolgok híve és tudok élni szex nélkül, egy közeli barát/társ jelenleg pont elég számomra. Ha úgy alakul, hogy valamelyikünk többre vágyik, akkor vagy erőnkön felül megoldjuk a találkozást, vagy befejezzük az egészet és a realitás talaján maradva helyben keresünk partnert.
2019. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen párt ismerek, most már kb. 5 éves gyerekük lehet, végül Magyarországra költöztek. De én azért nem látom olyan pozitívnak ezt a sztorit, mert én a csaj volt férjét ismerem, és vele is van egy közös gyereke. Kb. 7-8 éves lehetett a kislány, mikor az anyja kiment külföldre dolgozni ideiglenesen, majd véglegesen is otthagyta őket. Nem a külföldi pasi miatt, ő csak később került a képbe.
2019. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

Játékba ismertem meg a párom.

Pár honap után kimentem hozzá,s szerinzem egy fél év telt el hogy kiköltöztem hozzá.


Napi szinten beszélgettünk.Hol telon,hol messenger..Mindig tudtunk miről beszélgetni.

2019. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Több, mint 5 éve ismertem meg a Virágszálamat. Igaz nem külföld, de belföldön is elég nagy távolság volt köztünk. Ő zalai volt, én meg nógrádi. A wline nevű chat oldalon ismertem meg. Minden nap órákig tudtunk beszélgetni esténként. Az első randevúnk nagyjából a megismerkedésünktől számított hatodik héten volt. Utána két hetente találkoztunk, majd egyre több napot töltöttünk együtt. Másfél év után hozzám költözött, de addig is minden este beszélgettünk. Volt, hogy átcsicseregtük az éjszakát. Most lesz aktuális a lánykérés. Kedd este vagy legkésőbb szerdán kérem meg.
2019. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#13 szerintem ilyenkor erőn felül be kell vállalni, én legalábbis ezt teszem. Egyszer élek.


Igen a frusztråció gyilkos, engem is nagyon ki szokott készíteni, mindig mondja hogy lazítsak. De nagyon nem szabad belelazulni, inkább teszek érte. :)))

2019. júl. 9. 05:09
 18/18 anonim ***** válasza:
En fel evig beszelgettem egy Ausztral sraccal, vegul nem lett belole semmi, mert becsajozott. Mi is napi szinten, kamerába... de sajnos egy ido utan ez kevesnek bizonyul. Egy találkozó adhat ideig oraig uj loketet a kapcsolatnak, de csak egy ideig. Azert kivanom a legjobbakat
2019. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!