Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok számára elég jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok számára elég jó?

Figyelt kérdés

Napokban leltem rá barátom Instagram fiókjára, ami nem lenne baj, hogy van, de feltűnt, hogy rengeteg nőt követ be. Főleg az ilyen 'ribi' kategória.


Nem vagyok számára elég jó nő, hogy ilyesfajta nőket kell néznie?


Nem tudom, az közre játszhat hogy játszik nála a fű is?



2019. júl. 9. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Kb minden pasi ezt csinálja, ha ennyire sérti a kis lelked akkor beszéld ezt meg vele. Te is megnézel egy kigyúrt szépfiút.

Ne legyetek már kislányok

2019. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem játszik közbe a fű, és elég jó vagy neki! De mindenkinél van szebb, vagy csúnyább. Van akki nem birja magában tartani, van aki igen. Ő olyan aki nem. De ez nem azt jelenti hogy nem vagy elég jó.
2019. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk már nem tartom magam pasinak, bár akkor sem csináltam ilyet, ha volt párom...lehet, hogy a pasik döntő többsége szereti nyálcsorgatva kicsapni az agyonflitterezett és photoshoppolt képekre, de azért a fèrfiaknál ez nem annyira jellemző.


Röviden összefoglalva a pasid titokban regisztrált az Instagramra, hogy követni tudjon pár "ribit", és még füvezik is. És te azért vagy vele, mert...miért is?

2019. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na és számodra miért is elég jó egy olyan ember, aki ilyeneket csinál?
2019. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!