Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat napi fél órában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat napi fél órában?

Figyelt kérdés

A párom olyan sokat dolgozik, ingázik (több műszakban), hogy naponta maximum fél órája jut a kapcsolatra. Sokszor még annyi sem, mikor én hazaérek a munkából ő már elindult. Hazaér eszik, tisztálkodik ezután testileg és lelkileg is hulla fáradtan jut fél órája a kapcsolatra (beszélgetés, testiség és minden más) aztán már alszik is. Hétvégéink sincsenek mert akkor is dolgozni jár. Soha nem tudunk menni sehova és semmiféle rendszer nincs az életünkben. Nem fekszünk le együtt, nem ébredünk egymás mellett, stb.

Lehet így tartalmas a kapcsolat? Pl. hétvégén mindenki kirándulni megy a szeretteivel én pedig egyedül vagyok. Mi lesz ha majd gyerekeket akarunk? Rám sincs ideje, hogyan lesz majd a gyerekekre?

És mindez minimálbérért, nem kell eltartania mert én sokkal többet keresek, szóval nem miattam dolgozik ennyit, egyszerűen csak ilyen a munkája.



2019. júl. 9. 12:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
*kitart igy is mellette
2019. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
De hát mitől volna ez "kapcsolat" ?
2019. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!