Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megőrít a születésnapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megőrít a születésnapján, ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Az előző két szülinapjára mindig szerveztem valamit, elmentünk cukrászdába vagy vacsorázni vagy amit szeretett volna, úgy intéztem. Tavaly én sütöttem neki tortát és áthívtam az anyját és csak hárman voltunk, mert az előzőnél megjegyezte, hogy nem szereti a "nagy tömeget" (mert jöttek a szüleim is), így csak hárman voltunk, de az sem tetszett neki, mert mit ugráltatom ide titokban az anyját, meg minek ez meg az, stb. Most lett 30, kérdegettem mit szeretne, persze nem kell semmi és nem akar menni sehova, nincs kedve semmihez, hagyjam már... Oké, mondtam neki, hogy azét ha bármit szeretne akkor szóljon és megyünk (nem gyerekek vagyunk már ugye). Erre fel mint kiderült, kiakadt rám, mert mi az már, hogy nem szerveztem neki semmit a 30. szülinapjára és fú de xar barátnő vagyok...

Most elég rosszul érzem magam, mert én kérdezgettem állandóan és azt mondta nem akar semmit, sőt, hagyjam már... Mit kellett volna tennem szerintetek?


2019. júl. 10. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Leönteni egy pohár vizzel hogy kapjon már észhez. Nyavajgós dedós.
2019. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Hisztis pöts 😁
2019. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ja,és ő mit szervezett a Te szülinapodra? Mert ha volt konfettieső meg vacsi meg vörösszőnyeg...( vagy amit épp szerettél volna :D) ,visszaszívom amit írtam. De kétlem hogy volt.
2019. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is a hisztis pocs jutott eszembe. Szánalmas.
2019. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Fú, de egy nyomorult.
2019. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Biztos hogy 30 éves és nem 13? :D
2019. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Azért még is hogy bírod, mert ha ebben ilyen másban is.

Ismerősök, a nyugalom szobrának becéznek, de ilyen embertől én is kiakadnék. Ez az a szint, mikor a multiban hisztizik az ovis az anyukájának.

2019. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Najoooo ez tényleg nagyon alja. Ha szervezel akkor az a baj, ha nem szervezel, akkor az a baj
2019. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 acelsziv ***** válasza:
95%

És te együtt vagy ilyen gyökérrel. Kérdés?

Ja megvan. Mit kellett volna tenned? Ráhúzni a fejére a lemezvödröt, egy 32- es villás kulccsal jól megdöngetni, aztán kihajítani ezt a barmot. Szórakozzon a kedves édesanyjával.

2019. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tettem volna?Közöltem volna vele, hogy már csak voltam xar barátnő.Szórakozzon az anyjával, de ne velem.
2019. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!