Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis idő tönkre teheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Egy kis idő tönkre teheti a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Fél éve élünk párkapcsolatban a párommal és valamiért a semmiből a mai nap eljutottunk addig, hogy ő már nem szerelmes, hanem “csak” szeret engem.

Egy hét gondolkozási időt kért.

Őszintén nagyon szeretem Őt és elmondása szerint Ő is szeret engem.


Lehet rossz kimenetele ennek az egy hétnek? (Arra kíváncsi, hogy fogok-e hiányozni neki)



2019. júl. 11. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. :( Fél év nagyon kevés ilyen szempontból, szerintem készülj fel a legrosszabbra. :/
2019. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, aztán meglátja fogsz-e neki hányozni.

32/f

2019. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel. Fél év az nagyon kevés. Éveket élnek le az emberek úgy, hogy nem akarnak időt kérni. Én hagynám az egészet.
2019. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél év nagyon kevés ahhoz hogy elmúljon a szerelem. Valószínűleg részéről, soha nem is volt, max egy kis fellángolás ami eddig tartott. Szeret mint embert, mint egy jóbarátot kb.
2019. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet èrtek az előttem szólókkal. Fèl èv nagyon rövid idő párkapcsolat szempontjából, ami ennyi idő alatt el tudott múlni, az nem is volt. Inkább csak fellángolás volt, kezdeti lelkesedès, ami eddig tartott.

Lehet ezt mèg húzni, de innentől kezdve (mèg ha most elő is áll azzal, hogy maradjatok együtt, mert hiányoztál neki) ez már csak addig fog tartani, amíg "jobbat" nem talál.

2019. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. júl. 12. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél év valóban kevés még arra is, hogy megismerkedjetek. Nem érzi azt, hogy melletted a helye. Fogadd el, ha úgy dönt, nem szeretné folytatni, te is jobban jársz.
2019. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!