Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de miért érzek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de miért érzek így?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a párommal. Szeretem,képtelen lennék vele szakítani. Mégsem vagyok boldog,pedig mindent megtesz,hogy nekem jó legyen.

Egyre jobban kezdem megismerni és rájöttem teljesen más az életünk,nem tudom elképzelni,hogy én olyan életet éljek.

Túlságosan vallásosak,rendszeres templomba járás,magázódás család között stb.

Nekem nincs ez megszokva.

Elhagyni nem akarom,szeretem.

Tudom,hogy a normális az lenne,ha elfogadnám,úgy ahogy van.


2019. júl. 13. 22:20
 1/2 Izabella220 ***** válasza:
100%
Még nem akarod elhagyni, de idővel akarni fogod. Azt fogod érezni pereg az életed de nem a megfelelő ember mellett. De most még úgysem fog hatni rád semni. Kell idő mire magad jössz rá.
2019. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem vagy boldog,mert úgy látod,hogy nagyon más az életetek,és ezt mâr Te most sem tudod elfogadni.De valójában csak Te tökélted be magadnak,hogy ennyi elég ahhoz,hogy ne működhessen a kapcsolat hosszù távon.Így attól félsz majd számára is nyílvánvaló lesz a köztetek lévő gondolkodás,felfogásbeni különbség.Csak lehet őt ezek nem zavarják.


Szerintem az hogy templomba jár nem gond,amíg nem akar elrángatni Téged is,az hogy magázódnak szintén nem nagy ügy.Ha szülei is kedvelnek,és nem utasítanak el ezek miatt,akkor szerintem átértékelhetnél pár dolgot.

Azt nem tudom ezen a kettőn kívül van e más,amiben annyira mások vagytok,de ezek nem akkora problémâk.Sztem.

2019. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!