Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos ide kell írnom, mivel senkivel sem merek erről beszélni.. ☹️

Tudni kell, hogy kis tini koromtól mindig az idősebb férfiak jöttek be, a férjem mégis majdnem 3 évvel kisebb nálam. Jól meg vagyunk, két éve vagyunk házasok, mondhatni semmi gond nincs a házassagunkkal, boldogok vagyunk, szeretjük egymást.

De..!!

Négy éve már, hogy ki járunk minden nyáron meg ősszel dolgozni külföldre, és ott van valaki. Aki 17 évvel idősebb nálam, de pont az a típusú férfi akik mindig is nagyon tetszettek. Eleinte, mondhatni úgy két évig sosem néztem másképp rá, együtt dolgoztunk minden nap, egyszerűen kerültem, nem bírtam a közelében lenni, az okát nem tudtam. Most tavalytól valami meg változott. Valamit meg mozgatott bennem, olyat mit még senki iránt nem éreztem. Azt tudni kell, hogy soha nem adott semmi jelet arra, hogy én esetleg be jönnek neki vagy ilyesmi,mindig normálisan viselkedett a közelemben, de bennem akkor is el indult valami. És ez mostanra annyira fokozódott, hogy egyszerűen izzik a levegő köztünk mikor együtt dolgozunk, nem hittem el, hogy ő ezt ne érezné.. Aztán egyszer csak észre vettem, hogy ő is kicsit másképp viselkedik, néz mikor azt hiszi nem veszem észre, zavarban van mikor mellettem van, semmi ok nélkül csak úgy oda jön hozzám, csak beszélhessen velem, minden kifogást keresve. Meg többször rám mosolyog meg ilyesmik.

A kérdésem még az lenne, hogy a fenébe állítsam le magam? Óriási bűntudatom van a férjem iránt, ő nem érdemli ezt meg. Sosem csalnam meg, de hogyan tudjam el terelni a figyelmem erről a férfiról? Egyre jobban érzem, hogy bele szeretek vagy nem tudom mi a fene van, így még sosem voltam. Nem le oltásokat kérek, csak tanácsot, hogyan tudjak túl lenni ezen? Én nem akarom ezt érezni amit, de nem tudok tenni ellene. Ezzel együtt élni viszont képtelenség, szép lassan fel őröl, annyira hibásnak érzem magam.

De ki kellett írnom magamból, hiszen senkinek sem merem el mondani, de magamban tartani is fullasztó már. 😣


2019. júl. 14. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyengeség ellentéte az erő. Arra haladj inkább!
2019. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az erzeseidrol nem tehetsz, de én tuti munkát valtanek, ignoralnam az illetőt teljesen, idővel meg elmúlnak az érzések.


26N

2019. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerüld el ezt a férfit, ne menj oda dolgozni többet!
2019. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megfektet, aztán otthagy. Felesleges ilyenekbe belemenni, te járnál rosszul. Minden kapcsolatban, házasságban, még ha jól is működik előfordul, hogy kísértésbe esik. A lényeg, hogy ne kockáztass, már ha egyébként tényleg jó a férjeddel.
2019. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!