Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már semmi esélyem nála? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már semmi esélyem nála? Egy hónapja összejöttem egy fiuval. Kedves, aranyos, hüséges és szeretetteljes volt...

Figyelt kérdés

1 honapja összejöttem 1 fiuval.kedves,aranyos,hüséges és szeretetteljes...egy 7-en keresztül átjött hozzám minden nap,nem egy városba lakunk,de nem is messze,kb:17 km!meghívott hamburgerezni,bemutatott az anyukájának,én is bemutattam öt a szüleimnek!minden rendben volt!aztán ki kellez utaznia az iskolájával,angliába,meg párizsba,egy 7 ig volt oda!minden nap kaptam legalább 1 szép sms-t h szeretlek kicsim,nagyon hiányzol,szeretlek,imádlak csókollak,egyetlen kicsi csillagom... de mikot hazajött,nem hívott,se 1 sms,se semi,msn-en tudtam éppen vele beszélgetni 15 percet,de állitólag beteg volt,és inkább ment aludni,ezt ment még 1 hétig...én utána felhívtam,hogyí mi a baj,szakítani akar vagy miMmert miota hazajött le se sz*r engem!errefel kideröült,hogy az egyik haverja telebeszélte a fejét,hogy még bulizzanak,meg tanuljanak,és ne legyen most párkapcsolatuk,még fiatalok,élkvezzék ki az életet...mondtam,neki oké!aztán szakíto sms-t küldtem neki.nem reagált rá!most csináltam egy hamis msn-t meg myvippet és azzal faggattam ki,hogy van e most barátnöje,szerette e a volt barátnöjét stb.szeretett még szakításkor is!azt viszont hogy most mizt érez annnyit írt hogy most csak lóg össze vissza!anya meg mindenki látta a szemébe hogy szeret,én nekem nem volt szerelem 1-sö látásra,ugyhogy még azt se lehet mondani,hogy elvakít a szerelem....ez volt 2 hete,de most megkértem a barátnmet,hogy msn-en tegyen be közösbe,ott meg összesen annyit tudtam vele beszélni,hogy ma jo kedve van,és ezért letilt.azota iszik és teljesen kifordult magábol.de én még most se tudom elfelejteni,most is itt bögök,tehetetlenül,és azon rágodok hogy mit csináljak.nagyon szeretem,nem akartam elveszíteni,mégis az történt,most már lehet hogy késö,de ki akar törölni az életéböl,és ezt nem is titkolja p.:barátmöt kereses(ezt irta ki msn-en üzifalra).

nekem nagyon fáj ez az egész.nagyon megvétozott,de én nem tudok továb igy élni,nekem negyon kell ö.mert tudom hogy iagzábol nem ijen,mert télleg láéttam a szemében,msn-en szerintem hirtelen aztse tudta hohy én vagyok az.de így nem mehet tovább.fel lesz töltve a telkefonom.felhívjam?mert másképp nem tudok vele beszélni.micsináljak?segítsetek.sos kérlek nagyon nagyon 2ségbe vagyok esve :(


2008. nov. 13. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak még jobban elkeseríteni, de nagyon durva, hogy a haverja így le tudta beszélni Rólad. Szerintem egy ilyen pasival nem lehet mit kezdeni, mert ha vissza is szerzed, akkor majd újra telebeszéli valaki a fejét. Lehet, hogy még tényleg szüksége van egy kis időre, hogy érett legyen egy kapcsolatra.
2008. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most rögtön hívd fel, mire vársz?

Beszéljetek meg egy találkát, vedd rá, akárhogy is! Zsarold meg vagy kérj valamit vagy adj vissza valami cuccát, ilyesmi.

Személyesen nem tud lerázni olyan egyszerűen, kaparintsd a kezedbe és ne hagyd menekülni, amíg el nem mondja mi a ..... van ilyenkor!

2008. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sztem hívd fel és ha kell zsarold és mondd meg neki hogy szereted és hogy mért csinálja ezt ha tényleg a barátja miatt aki ugye telebeszélte a fejét akkor kérdezd meg tőle hogy mien barát ő és próbálj neki oan dolgokat mondani (ne ömlesztve hanem mindig 1-et 1-et ) amik jók voltak míg a "barátja" nem kavart be ettől sztem mindenkiben lehet mostmár akármien rossz emebr is de ott a lelke mélyén felébred benne az hogy van aki szeret és ezt dobjam el mert a barátom azt mondta hogy még nem kell párkapcsolat ? és hidd el hogy nagyon elfog ezen gondolkozni hogy neki mien barátja is van és ha szerencséd van akkor ez bejön és ráébred arra hogy még szeret //sok szerencsét neked remélem összejön:)//
2008. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah és ne sirj azzal csak rosszab lesz vagyis egyszer sírj és akkor ne magadba hanem valakinek és mondd ezt el vkinek akibe megbízol... hidd el könnyebb lesz //de akkor sírd ki magad mert a sírás tükrözi azt hogy mien ember vagy//
2008. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az ediggi válaszokat,ha vannak még ötleteitek,akkor irjatok,mert sokat számit ez nekem.nagyon köszönöm.sajnos felhívni csak holnap tudom mert akkor lesz pénz a telefonomon:'(
2008. nov. 13. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:

22/f vagyok. Ha jól sejtem,akkor a pasid elég fiatal lehet. Ilyen fiatal korban a pasik személyisége még elég fejletlen, vagy inkább képlékeny ha így jobban tetszik, elég befolyásolhatóak, képesek a haverjaik szavát szent kijelentésnek venni, és ilyenkor van az, hogy elbizonytalanodnak. Másik dolog amiből lejött számomra, hogy kis szaros még (bocs,úgy értem fiatal) a barátod, az az, hogy nem mondta meg, hanem sunnyogott még egy hetet.

Két lehetőséged van: vagy megpróbálod vele megbeszélni, vagy pedig kirakod. Egyébként egyéni tapasztalat: várj egy kicsit, ne tegyél semmit sem, tuti, hogy egy vagy két héten belül ő fog felhívni...garantálom.

2008. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!