Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pároddal kimennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pároddal kimennétek külföldre dolgozni, de egyikőtök időközben meggondolná magát, hazamennél a másikkal, vagy szakítanátok? (Bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Párommal május elejétől külföldön dolgozunk (Görögország). Fél évre jöttünk ki, azonban én nem igazán bírom az ittlétet. A hely gyönyörű, de a munka fizikailag megterhelő , az étterem , ahol dolgozom, káosz, az emberekkel sem jövök ki jól. Egyedül érzem magam. A párom szinte teljesen nulla pénzzel jött ki , amiatt jött, hogy gyűjtsön (havi 600EUR-t kapunk, nem egy nagy összeg), mivel biciklit szeretne vásárolni magának. Ő azt mondja, menjek haza, mert már panikrohamom is van néha (van egy hobbim, amit nem tudok űzni időhiány miatt, plusz választhatok, hogy idol töltsünk együtt a párommal, vagy épp sportoljak, vagy aludjak , mivel olyan hullám vagyunk mindketten a melotol). Tudom, bele kellett volna gondolnom, amikor kijottunk . Én az állandó melóm hagytam ott emiatt, ahová simán vissza is mehetnék, azzal nem lenne gond. A párom nem akar hazamenni, rosszul van a gondolattól is. Igyis hogy napi szinten látja hogy nem vagyok jól. Úgy érzi, en sem értem őt, nem bánja, ha én hazamegyek, de ő össze akarja gyűjteni a pénzt a bringajara, mivel neki meg ez a hobbija. Nekem van félretéve pénzem, és az ideutunk nagy részét is én álltam (amit visszakapok tőle). Mitévő legyek? Ti szakítanátok egy ilyen nézeteltérés miatt, vagy hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet?

Én már kétségbe vagyok esve, sőt már meghoztam a döntést, hogy hazamegyek. De nem várhatom ezt el a paromtol is, mivel ő szeret itt lenni. Köszönöm előre is


28/L



2019. júl. 15. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül hazamennék a párommal. Nehogy már egy rohadt hobbi fontosabb legyen. Majd lesz bicikli vagy bármi amikor lesz. De hogy emiatt kínlódjon hónapokig a párom azt elképzelni nem tudom. Amint látnám, hogy nem jól érzi magát indulnánk haza. Nekem egy meló vagy hobbi se ér ennyit.
2019. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valamennyire megerősítenek, hogy jól gondolom, mennem kell. Csak a ragaszkodás nem túl jó, önállóan kell döntést hoznom, hiszen a párom teljesen biztos benne, hogy itt marad a szezon végéig, én pedig kb miatta maradnék itt. És ez az "önfeláldozás" nem igazán tesz jót.

2019. júl. 15. 22:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért nem éri mg kint szenvedni.

Van az a pénz....eznemaz.

hyerünk mielőbb haza :)

2019. júl. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 17. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!