Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet észrevenni a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet észrevenni a lelki bántalmazást egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt arra lennék kíváncsi amikor egy férfi bánt így nőt.
2019. júl. 16. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elég jó, ez se jó az se jó, mért nem így csinálod, hogy jöhettem össze veled, stb...


Kötöszködés 5000.

2019. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ez már annak számít? Ezek szerint én lelki bántalmazásban nőttem fel. Hm, ez megmagyarázná miért nem vagyok teljesen normális.

2019. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen, ha nincsenek fizikai nyomok. A nők elég sokáig leplezik a problémáikat. Talán a viselkedésük, visszahúzódó zárkózott, mindig siet haza kevés barátnő. Inkább ilyenekre kell gondolni szerintem.
2019. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Hát én ettől azt érezném, hogy szar vagyok, és rosszul esne. Nem tudom te hogy vagy ezzel...
2019. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Ohohohooo, én átmentem az összes sz.ros kis fázison, elmondom, hogy néz ki.


Eleinte viccelődve adja elő a problémáit, még talán azt is állítja, hogy aranyosnak találja az adott tulajdonságodat, ez az én esetemben az ügyetlenség volt. "Olyan aranyos, hogy ilyen kis bamba vagy!", meg ehhez hasonló kedvességekkel kezdődik, persze mindig nevetéssel körítve. A 800. ilyen után megkéred, hogy ugyan valóban majd b.eszarsz te is a röhögéstől, mégsem annyira esik jól, hogy folyton szóba hozza a hibáidat, így inkább ne csinálja ezt. Persze ekkor te leszel a humortalan, túlérzékeny, az igazán profik még azt is hozzáteszik, hogy ők a vérszívással próbálják kifejezni a szeretetüket, és rosszul esik nekik, hogy meg akarod őket változtatni.


Egy idő után a korábban aranyos hibád láthatóan elkezdi idegesíteni őket, eleinte csak a fejükön látod, később szóvá is teszik.


Mi hat év alatt eljutottunk oda, hogy a végén 3 napig hallgattam, hogy "Miért nem lehet odafigyelni? Hogy lehetsz ilyen béna? Jó lenne, ha kiszakadnál a fejedből, téged nem igaz, hogy nem zavar, hogy állandóan bénázol!", amiért mosogatás közben eltörtem egy poharat.


És ez csak a jéghegy csúcsa, emellett ha megpróbálsz határokat felállítani, úgy letiporja, hogy azt kívánod, bárcsak meg sem próbáltad volna. Sosem lehet igazad, elhiteti veled, hogy nem jól érzékeled a dolgokat, a végére tudat alatt azt fogod érezni, hogy még abban is az ő tanácsára van szükséged, hogy milyen nadrágot vegyél magadnak, mert nélküle döntésképtelen vagy. Legalábbis szerinte, de ha a korábbi körülményeid, esetleg egy érzelmileg bántalmazó szülő/barát/testvér stb. viselkedése miatt komfortosan mozogsz ilyen mérgező közegben, ezeket simán bekajálod.


Persze ebből a környezeted mit sem sejt, mert az ilyen férfiak jellemzően csendes aggresszorok, társaságban rajong minden mozdulatodért.

2019. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így működik, ahogy az ötös leírta.
2019. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3%
A nők akkor szokták a lelki bántalmazást érezni,amikor a férfi mindenben jobb mint ők. Ezt nagyon sok nő egója nem képes kezelni, fatal error lesz. Ilyenkor a férfi bántalmazóvá lép elő, ha szólni merészel valamiért, lásd a válaszokat. Sok nő képtelen felnőni a férfiakhoz. Ez nem is sikerült kb. nem is tudom mióta van emberiség, mondjuk 10000 éve. Külön törvényeket kellett hozni, hogy érvényesülni tudjanak. A feminizmusnak kellett előre törnie, hogy egyáltalán a férfiak mellé érjenek(rengeteg pozitív diszkriminációval), de ők föléjük szeretnének kerekedni, sok sikert hozzá.
2019. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7: Lol
2019. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es, te full hülye vagy. :)
2019. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

"mióta van emberiség, mondjuk 10000 éve"

A Föld 6000 éves.

2019. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!