Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetetek ilyenkor mi történhetett?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már elég huzamos ideje ismerjük egymást. Nemrégiben viszont kicsit több lett a beszélgetés mint barátság, mindketten a másik tudtára adtuk. Szívek, kihívó hangulatjelek..stb. Meg persze szóval is. Erre pár nap múlva azt írta, hogy ő csak hülyéskedett velem és nem gondotla,hogy komolyan veszem, hiszen tudom, hogy csak barátok vagyunk. Pedig egyáltalán nem tűnt "hülyéskedésnek" amit csinált. Szerintetek mi történhetett? Vagy tényleg csak hülyéskedett?:S
2010. júl. 11. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hallod csak 2 lehetőség van, v komolyan gondolta de nem gondolt bele h miket írt, v hülyéskedett. De te ismered a lányt, és ha hülyülős, akkor inkább a 2.

Énis sokszor hülyéskedek, de nekem megszokták.

2010. júl. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. De furcsálom, hogy nem csak egy alkalommal hanem többször mondta, hangulatjelek..stb. Ha én hülyéskednék ezzel nem húznám a másik felet egész héten aztán az utolsó nap megmondom,hogy jajj én csak hülyéskedtem.. Meghogy nem gondolta,hogy komolyan veszem.. Semmi arra utaló jel nem volt, hogy hülyült:S
2010. júl. 11. 01:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet belegondolt, h összejösztök és meggondolta magát, v megijedt. Személyesen kérdezd meg.
2010. júl. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem is ismerem személyesen.. MSN-en beszéltünk, ott viszont régebben ismertem meg. Már olyanoakt mondott, hogy átjön és sötétbe miket fog csinálni.. O.o . Ilyeneket azért hülyéskedésből nem tudom, hogy kinek jutna észébe írni. Majd holnap beszélek vele, remélem fény derül az igazságra.
2010. júl. 11. 02:07
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szívek, kihívó hangulatjelek..stb. Meg persze szóval is"

Utána meg írod, h csak msn-en beszéltetek még.

Elárulnád, h mit vársz msn-en ??

Egyértelműen hülyéskedett...vagy mit vártál ??

Ráírsz, és feldugja az egeret??

Ajjj...

2010. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!