Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés
3 eve egyutt vagyunk, ugy erzem mar nem szeret engem. Sosem tudtam vele őszintén, melyen beszelgetni, de regen meg voltak próbálkozásai, mara mar az sem. Hiaba irok, mesélek neki valamit, nem akar reagalni ra, egyszeruen hidegen hagyja es sokszor mas temat is hoz fel hogy ne keljen válaszolnia vagy segítenie nekem. Lehet csak paranoia, mindig elmondja hogy tenyleg szeret csak “ folyton “ hisztizem, ami viszont abbol fakad hogy nem ert meg, nem akar velem beszelni igy a problémák csak a szőnyeg ala vannak soporve. Ugy erzem sosem fog megváltozni, en pedig nem akarom ezt eroltetni, ha igy erzi jol magat maradjon ilyen, de olyan sok minden köt ossze minket, o az elso szerelmem, ahogy en is neki, nagyon nehez lenne egymas nelkul ennyi ido utan. Ti mit tennétek a helyemben? Probalnatok megjavítani ( amire részünkről is volt rengeteg pelda ) vagy hagynátok az egeszet? ( amire szinten volt pelda, de csak ideig óráig ment)
2019. júl. 18. 00:09
 1/3 anonim válasza:
62%
Én biztosan leülnék vele beszélgetni. Hogyha ott sem vesz komolyan akkor igen szakítanék.
2019. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Először is gondold át, mennyit problémázol feleslegesen. Ha a barátod úgy érzi, hogy folyton hisztizel, akkor érdemes végiggondolni, mennyire súlyos/fontos problémákon rágódsz. Lehet, hogy a bizonytalanságod miatt már minden piszlicsáré dolgon felhúzod magad. Szerintem most ne a kapcsolatotokra fókuszálj, hanem magadra. A saját önbizalmadra, fejlődésedre, a magadba vetett hitre. A többi meg majd lesz valahogy.
2019. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszonom mindkét valaszt! Sokszor jobb külsős véleményt hallani/ olvasni mivel ra tudnak világítani a dolgok egyszerűségere!

Elso válaszoló: holnap mindenképpen megpróbálok vele leülni es egy utolsót beszelni, koszonom a tanácsot!

Masodik válaszoló: sajnos nem apróságok, barcsak azok lennének, visszafelé fejlődik a kapcsolatunk, regen is a baratok miatt vesztünk ossze a legtöbbet, nala pedig ez a “ fetis “ az utobbi idoben visszatért, nekik akar megfelelni, pedig rájuk sem jellemző ez a proli viselkedés a barátnőjukkel szemben. Sokszor mikor egyutt vagyunk is leköti magat mással, foleg mostanaban. Rengeteget változott es hiaba töltünk idot egyutt az nem minőségi. Nem erzem hogy szellemileg egy szinten lennenk, mivel nem beszelunk meg semmit... 3 ev utan szerintem az lenne a normalis ha a legjobb baratomkent is tudnek ra tekinteni, hat ez nem igy van. Szemrehanyasokat kapok folyton, es csak gyomorgorcsom van mert erzem hogy mar semmi nem olyan mint regen, szeret biztosan de az mar nem szerelem. Programokat szervez ahova engem nem hiv, bárkivel szívesebben megy el, akar olyan személyekkel is akiket alig ismer, magambol kiindulva valoszinuleg nem tennék ilyet azzal akit szeretek foleg ha tudja hogy nekem o az elso, en azt varom el másoktól amit adok nekik, de tole mar ezt nem kapom meg. Fogalmam nincsen mit tegyek, rengeteg es rengeteg türelmem volt mar hozza, ujra meg ujra. Mindent toleraltam a viselkedésével , értetlen természetével kapcsolatban, tobbet viseltem el mint kellett volna, nyilvan en sem vagyok szent nekem is vannak rossz tulajdonságaim, amiket o is elviselt es voltam rossz húzásaim is, ezeket o is toleralta, de mostanaban azt veszem eszre hogy ezeket felhanytorgatja, ezt pedig gyerekesnek tartom, hiszen nem a múltban élünk, ha pedig megbeszeltuk ezerszer meg ezerszer akkor nem ertem miert kell ezzel mergezni a mostani légkört. Sosem tudja belátni ha o a hibas, meghazudtol es mindent másképp mond el mint az valojaban tortent , hiaba volt az eset 10 perccel korábban mint a veszekedés, teljesen hülyének nez, ha azt mondom neki 14:30kor hogy fekete, akkor azt mondja nekem 14:40kor hogy en azt mondtam az feher.. remelem érthetően meseltem. Persze most csak panaszkodom, de van jo oldala a kapcsolatunknak is, hiszen egyutt nőttünk fel, a sok kedves emlék pedig összeköt minket, de mar egyre inkabb megromlik minden koztunk. Fogalmam nincsen mit tegyek..

2019. júl. 19. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!