Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek könnyen ment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek könnyen ment a megszokás mikor elköltöztetek?

Figyelt kérdés

amikor össze költöztél pároddal könnyen megszoktad a munka háztartás rutint?

milyen problémáitok voltak először?


2019. júl. 19. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Én 4 éve laktam lakótárssal, amikor úgy döntöttünk a volt párommal, hogy összeköltözünk, így nagy különbség nem volt. Ugyanúgy elvártam, hogy a másik igényes legyen a környezetére, és az sem volt újkeletű dolog, hogy tőlem ezt várják el, főzni meg utálok, utána sem vittem túlzásba. :D Két opciója volt, vagy megszokja a csirkemell+rizs kombót, vagy besegít a konyhában, ami egyébként egész jó buli. Semmi extrával nem járt számomra az összeköltözés.
2019. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
#1: ássa el magát az a nő, aki nem tud, szeret főzni. 🙂
2019. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
#2: Ássa el magát az a férfi, aki ilyen pitiáner trollkodást tud csak kisajtolni magából. :/
2019. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
#3: 😂😂😂✋
2019. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Pedig igaza van, nőként mondom. Hatalmas szégyen, főleg ha párjával együtt él, ha egy nő annyira igénytelen hogy nem tud és nem is hajlandó megtanulni főzni.
2019. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Az 5. válaszoló ügyesebb, ő már használ olyan triggerelő szavakat, mint "szégyen", "igénytelenség". Ez még mindig nem elég jó, de már közelít. :D
2019. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Könnyen ment ,előtte is magam láttam el,bizonyos házi munkákat ki osztottam neki 🤣 Főzni én főzök csak mert jobban tudok,de nem mindennap...
2019. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Inkább furcsa volt egy kis ideig, de könnyű volt megszokni. Előtte is sokat voltunk egymásnál, napokig folyamatosan. Ilyenkor ugyanúgy besegítettünk egymásnak a házimunkában. Egy több éves kapcsolatban nem vendégnek számítottunk. Egyikünk sem nézte végig ölbe tett kézzel, hogy a másik napokon át főz, mosogat, takarít utána, mintha vendégségben lenne. Így ezzel nem volt gond az összeköltözés után sem.


Igaz, a párom nem megrögzött idióta, aki szerint bizonyos feladatokat csak az egyik nem végezhet el, és a segítségem nélkül is képes volt ellátni magát. Emiatt nincs vita. Az főz, akinek kedve van hozzá. Ha egyikünknek sincs, rendelünk.

2019. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!