Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást lájkol és ír kommentetket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást lájkol és ír kommentetket de nekem se lájk se komment, de engem akar az smseiben. Ti hinnétek neki, mennyire vesz komolyan?

Figyelt kérdés

Mar regota ir nekem , regebb volt koztunk vmi, de ha másnak is ir arról azt kovetkeztetem higy nem tudja mit akar.


Nem értem miert folyton jon vissza hozzam es ír ram , allitolag velem akar lenni. De lattam hogy masnak is irt (csajnak)es kommentelget neki ,nekem semmit, ti mit gondolnatok?


2019. júl. 20. 16:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Régebb talalkoztunk párszor csak szetvalltak utjaink, majd ö is elkoltozott egy masik orszagba
2019. júl. 20. 16:55
 12/26 A kérdező kommentje:
Vegyem még eggyáltalán hogy számba vagy hagyjam, mit tennetek?
2019. júl. 20. 17:03
 13/26 A kérdező kommentje:

Bocsi, kitoroltem vmit es rosszul lett a mondat.

Tehát ezek után vegyem még eggyáltalán számba, ti mit tennétek?

2019. júl. 20. 17:05
 14/26 Noren1989 ***** válasza:
85%

Nos, Bogaram. Sajnos a kognitív funkcióid nem teszik lehetővé a korrekt döntést.


Megtesszük helyetted, np.

Szóval emberünk milliomegy qrvànak írosgat, te làtvànyosan nyàladzol rà, te vagy a bàrmikor kapható csaj.



A többit fektetné, de ürítésre te is jó lennél.


Ennek fényében nem vàrnék tulsokat, vàrna a fricikénkre egy tiltàs, és...

...

...

..

..

..

..

..

Ennyi, semmi több.

2019. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ha újból keres ami 100% , akkor szólok neki hogy beszéljen már azzal a csajall akinek lájkolgat .

Vagy hűlyesség lenne elmondani az okát? Amira valszeg azt fogja mondani hogy féltékeny vagyok..

2019. júl. 20. 17:17
 16/26 A kérdező kommentje:

Ha majd azt mondom neki hogy beszeljen azzal akit lájkolgat azt fogja mondani hogy en vagyok a féltékeny.

Mondjuk annyira nem erdekel mert megvannak az elveim, csak ne az legyen majd hogy én nézegettem utanna hogy mit csinál. Mondjuk veletlenul is êszrevehettem volna.

2019. júl. 20. 17:22
 17/26 A kérdező kommentje:

Kitoroltem a barataim kozul mert megint irt vkinek, csak egy kicsit vagy nagyon kicsit zavar hogy nem irtam meg elõbb neki hogy ne keressen tobbé.


Irjam hogy soha tobbe ne keressen vagy egyszerűen ne foglalkozzak tobbé vele?

2019. júl. 20. 17:33
 18/26 A kérdező kommentje:
Nagyon dűhos vagyok rá, mert szó nékűl hagytam csak kidobtam, jobb ha irok neki hogy nem beszelek tobbe vele es hogy nem érdekel többé, amire a valasz kb. annyi lesz hogy oke, vagy csak egyszerűen hagyjam?
2019. júl. 20. 17:39
 19/26 Noren1989 ***** válasza:
81%
Jólvan, nyugi. Az àltalànost sikerült bukàs nélkül elvégezni? Mert nem úgy tűnik....
2019. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Az exem volt aki visszaakart jonni, csak ezt nem irtam le a tortenetben.
2019. júl. 20. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!