Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást lájkol és ír kommentetket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást lájkol és ír kommentetket de nekem se lájk se komment, de engem akar az smseiben. Ti hinnétek neki, mennyire vesz komolyan?

Figyelt kérdés

Mar regota ir nekem , regebb volt koztunk vmi, de ha másnak is ir arról azt kovetkeztetem higy nem tudja mit akar.


Nem értem miert folyton jon vissza hozzam es ír ram , allitolag velem akar lenni. De lattam hogy masnak is irt (csajnak)es kommentelget neki ,nekem semmit, ti mit gondolnatok?


2019. júl. 20. 16:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
42%

Ez a rohadt facebook 🤣

Szerintem mond neki h szeretnél talizni és dobd magad oda neki... úgyis azt akarja ne húzd az idejèt😅

2019. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Milyen vicces. Ha veled tortenne ugyanez biztos nem nevetnel.
2019. júl. 20. 18:56
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező velem ilyen nem történhet meg mert nem hagyom h pi..t csináljanak belőlem!Te se tedd!
2019. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
92%
Csak szórakozik veled is, meg másokkal is. Addig csinálja ezt, amíg hagyod.
2019. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Pfff. Alapból nem vennék komolyan valakit, akivel csak sms-ben dumálunk többnyire, puszta "like" vagy komment alapján. Elég komolytalan kérdés.

Senkinek sem hiszem el, hogy velem akar lenni puszta írás alapján.. ha kicsit is komolynak akar tűnni a szememben, legalább találkozgassunk minimum. Töltsön velem időt személyesen. Elég noszensz, hogy te itt azon töprengsz, hogy kinek mit mikor írogat. Nem mindegy? Próbálj valahogy valakivel értelmesebb kapcsolatot kialakítani, nem a facebook-n tengődni.

2019. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha írni akár más csajnak akkor irogasson neki. Ne foglalkozz vele komolytalan. Ennyi. Ha komolyabban venne téged akkor nem írkálna más csajnak.
2019. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!