Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennének olyan esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének olyan esetben, ha kiderülne a párotokról, hogy amikor szünetet tartottatok a kapcsolatotok alatt ő mással lefeküdt és ezt a szünet után is titkolta?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint egy éve kisebb szünetekkel együtt vagyunk.

Nemrég fény derült a kis titkára miszerint úgy 8 hónapja amikor szünetet kért egy vitánk után lefeküdt mással.

Ezt előttem a szünet után titkolta, nem merte elmondani.

Soha nem nézegetem a telefonját, nemrég viszont megtettem... az egyik beszélgetésében pedig pont ezt taglalta az egyik ismerősének, hogy hogy feküdt le az illetővel meg ilyenek...

Mikor megláttam volt vita aztán kapott egy pofont.. még ő van felháborodva.

Mit tennének a helyemben, ha ilyen szituációba kerülnétek?



2019. júl. 21. 18:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Aki szünetet kér, az ezért kéri. Dughasson másokkal és a kapcsolata is megmaradjon, ha nem jön jobb. Ezért nincs értelme ennek.
2019. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

Nalunk is volt hasonlo.

Egy diszkoban csajozott. Kiderült. Veszekedtünk. Ugy ereztem nem is banja. Megromlott a kapcsolat. Ugy ereztem szakitanom kellene. De nekem ö volt az elsö komoly, sokat jelentett nem birtam hipp hopp kilepni, ezert szünetet kertem, amit nekem nehez volt kinyögnöm, mig ö meg lazàn belement. En szünet alatt probalgattam magam hogy tudok e uj eletet kezdeni, ismerkedtem, mégis a hianya es a szenvedes gyözött, miközben viszont ö nem is hianyolt, igy varatlan felmentem hozza (ahol relative együtt eltünk csak en fellabbal a szülrimnel is), egy kedves havernö volt nala, pedig soha nem hozott fel nöket korabban, neki fözött epp vmit, csak azzal a feltetellel engesett be hogy nem fogok balhezni, igy kedvesen bemutatkoztunk, es az a filing csapott meg hogy amugy a "parom" lazàn el van nelkülem, nem szenved, nem hianyzok, barati összejöveteleket tart, mig en meg a poklok poklat járom meg a szünet alatt nelküle.

Itt en mar szembesültem azzal hogy amugy en jobban szeretem öt mint ö engem, vagy kb en szeretem öt, ö meg nem szeret engem.


Szünet utan folytattuk amugy csak mert en keptelen voltam elengedni, ezert eröszakosan oldottam meg a dolgot hogy ki tudjak lepni, külföldön kerestem melot vart ram nemet bebiszitterkent olasz tengerparty nyaralas is stb, es tudtam azt is hogy ha a baratomnak lenne ilyen lehetösege gondolkodas nelkül fakepnel hagyna, szoval kimentem ugy dolgozni hogy nem szakitottunk. Amikor meglett a konkret idöpontom az utazasra a baratom hirtelen elsirta magàt(azelött soha nem lattam sirni)

Kintröl egy drabig még tartottuk a kapcsolatot de szêpen belekerültem a krembe(millio haver, baràt, baratnö, uj szerelem, biztos kedves csaladnal a szitterkedes akikre szamithatok mintha 3. gyerekük lennék, es bulik ezerrel)


Szepen felépültem es messzi multnak tünt màr csak az akkor már exem.

2019. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
*magyaran en szünet alatt eleve kivancsi voltam annyira hogy mi van vele, hogy nem jutottunk el a megcsalasig ahhoz hogy tudjam, nem szenved àm ö nelkülem egyaltalan, hanem jol elvan.
2019. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%

12. vagyok

Még annyit, amikor összejöttünk en 17 éves voltam, ö 24, es DIREKT azert jöttem össze idössel mert azt hittem ök màr komolyabb sracok es lehet majd jövönk csalàdunk kesöbb es fel tudjuk ezt epiteni az évek alatt.


3 évig voltunk együtt, azaz 20 évesen megtanultam azt hogy mindegy hany èves egy ffi nem lehet rajuk szamitani, egyedül kell sajat magamnak várat epiteni es alapozni

2019. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17%

*bocsi, még annyit, láttam már öt sirni, amikor a mentösök közölték hogy nem tudták megmenteni anyuját es meghalt, akkor tört elö belöle ilyen hirtelen siras.

Szoval masodjara lattam igy hirtelen sirni amikor bejelentettem az utazàsom idöpontjàt.

2019. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!