Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mar nem birom.

Figyelt kérdés

Haliho.


22 eves srac vagyok, jelenlegi leghosszabb 2 eves parkapcsolattal. Az elmult 6-7 honapban jott ram, hogy nagyon epekedem az exbaratnom utan, akivel 6honapot voltam egyutt. Miutan szetmentunk, ra talan 1 honapra jottem ossze a jelenlegi parommal, es egyre jobban erzem ugy, hogy csak azert tettem azt, hogy legyen valakim. Most viszont mar banom, mert csak a volt baratnomon jar az eszem folyamatosan, es mar nem erzem azt, hogy a jelenlegi parommal akarnek lenni, nem vagyok vele boldog. Nem miatta, hanem mert mindig az elozo lany jar az eszemben. Mit tehetnek? Azt mar megkaptam, hogy majd idovel elmulik, de ahogy telik az ido, annal rosszabbul erzem magam, hogy mar nem lehetek vele...


Koszonom az ertekelheto valaszokat.


2019. júl. 22. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

“Miutan szetmentunk, ra talan 1 honapra jottem ossze a jelenlegi parommal...”

Ez a probléma.

Egy szakítás után nem bele kell futni a következő kapcsolatba, hanem időt kell hagyni magunknak.

Jobban jártál volna ha te is igy teszel.

Sajnálom a barátnődet.

24 L

2019. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes a két szék közé esö szindroma.

Szoval mindegy mit teszel

2019. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a jelenlegivel,írj az exnek.Ha elutasít,akkor lenyugszol idővel,és találsz olyat akivel boldog vagy.Ebből meg tanultál.
2019. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Gondolkozz el azon, hogy miért szakítottatok az exeddel, biztosan nem ok nélkül volt. Ha nem lehet helyrehozni, akkor fogadd el, esetleg tanulj a hibáidból.


2. Ne rohanj bele új kapcsolatba senkivel, aki iránt nem èrzel semmit (ez amúgyse úgy mūkōdik, hogy “idōvel kialakulna”), ne verd át a másik lányt, neked sem jó, neki meg pláne nem..az ilyen kapcsolatoknak semmi értelme. Békélj meg magadba egyedül, egyenlōre csak ennyit tehetez

2019. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Sajnos mar az exre hiaba irnek, talalt mast, 3 honapja, pedig barmit megadnek erte, hogy vele lehessek. Jelenlegi paromat sajnalom, o nem tehet errol, de azt sem tehetem meg, hogy kozlom vele, nem kellesz koltozz. Megbantani nem akarom, bar ezt mar elb*sztam.
2019. júl. 22. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor örökre vele fogsz lakni?Egyszer meg kel bántani.És nem bántani akarlak ezzel,csak gondolkodj el rajta.
2019. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni a kapcsolatotokat.. a jelenlegi pároddal hogy viselkedsz? Gondolom valahogy csak érzi rajtad, hogy nem szereted.. vagy megjátszod neki? Vagy hogy kell ezt elképzelni??

Ha együtt lennék egy férfival, akirōl érezném, hogy nem szeret, akkor simán elköltōznék, mèg mondania sem kellene, sōt akár szívesen képen is törōlném a hazugságai miatt.

Más eset, ha a nō társfüggō és együtt akar lenni annak ellenére, hogy érzi, hogy ō semmit sem jeldnt neked..

Nem bántásból, de szerintem nyugodtan fel lehet vezetni ezeket a témákat.. a pároddal szokás néha mélyebb témákba belenni és elgondolkodni azon, hogy mi tart össze, mit jelentetek egymásra.. Ha ti el sem szoktatok gondolkodni ezen, csak úgy elvagytok, mint “a befōtt”, akkor mindketten elég gázak lehettek...

Ha megjátszod a barátnōdnek, hogy szereted, akkor ezt most hagyd abba és ha nem is akarod elküldeni ōt, de legalább légy ōszinte. Akkor legalább látja, hogy mi a helyzet és akár talán ōnszántából lelép. De ha azért van veled, mert te elhitetted vele, hogy szereted, az egy undorító színjáték.

2019. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!