Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nincs motivációm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs motivációm egy párkapcsolatra, akkor soha nem is lesz?

Figyelt kérdés

Úgy általánosságban semmi motiváció nincs bennem. Mivel mindenem megvan, amire szükségem lehet, így nem is csoda. Dolgozni is csak úgy poénból járok,olyan munkákat keresek amit hobbinak is fel lehet fogni. Aztán a barátaimmal eljárok erre-arra,utazgatni,színházba,moziba,társasozni,bulizni stb. de leginkább piálni. Van pár olyan lánybarátom, akikkel néha dugunk is. Szóval úgy elvagyok, mint a befőtt.

Úgy direktbe sosem vágytam kapcsolatra. Mert anélkül is teljes életet élek, néha mondjuk előjön bennem, hogy majd szeretnék családot meg gyerekeket,de mindig úgy vagyok vele, hogy ráérek ezzel még. Egyszer fordult elő, hogy annyira belezúgtam valakibe, hogy csak vele össze is jöttem volna, de ő pont elutasított engem. Ez pont nemrég volt a nyár elején, azóta is csak rá tudok gondolni. Senki más nem váltott ki belőlem ilyet, és valószínűleg nem is fog. Már önmagában egy csoda, hogy ez egyszer megtörtént, h valaki hatással volt rám.



2019. júl. 26. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feletted is eljár az idő, gondolom 30+-os vagy. Mikor is akarsz családot alapítani? 50+-san? Akkor már minek?

Az idő csak előre halad. Ha most elpocsékolod, bánni fogod, hogy nem tettél meg érte semmit, hogy legyen valakid.

2019. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak 27 vagyok.


Amúgy a nagypapám kb. 60 éves volt, amikor családot alapított és még én is ismertem, mert 95 évig élt.

2019. júl. 26. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Az szép kor, gratulálok. De ne erre hajazzál, mert szerintem a mi korosztályunkból csak kevesen fognak akár 80 éves kort is elérni. Ebben a világban egyre fiatalabb korban lesznek az emberek daganatos betegek, előbb halnak, egészségtelen az egész élet, szennyezzük a környezetünket..stb.

Szerinted ebben a világban meg fogjuk élni majd a 95 éves kort?

Ahhoz rettentően oda kell figyelnünk magunkra.

2019. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Motiváció megléte? Na, ez már tényleg kizárólag rajtad múlik, kérdező.
2019. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, nem erre hajazom.

Viszont csak azért nem megyek bele egy párkapcsolatba, hogy 'legyen valaki'.

Mondom, eddig egyetlen lány volt, akivel el tudtam volna képzelni, de vele nem fogok többet találkozni. Max ha valami csoda folytán ő megkeres engem.

2019. júl. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!