Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnék javítani a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék javítani a helyzetemen hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Olyan problémával küzdök, mint amivel itt sokan, de mégis kicsit speciális ez az ügy az én esetemben. De ne szaladjunk ennyire előre.

Az az igazság, hogy sosem voltam a nők kedvence ÚGY. Aranyos vagyok a szemükben, de kb. meg sem fordul a fejükben, hogy velem barátságon túl bármit is kezdjenek.

Egy ideje megfigyeltem, hogy a mimikám, ahogy beszélek, ahogy az arcom "mozog" beszéd közben, a hangszínem, ahogy nézek kicsit gyerekes/fiatalos. (Ez most lehet nevetségesen hangzik, de tényleg). Ezért nagyon ilyen úgy nevezet macsó, férfias kisugárzású sem vagyok. Meg alapvetően kicsit ilyen pirospozsgás arcú vagyok (nem vészesen). Na most ezen hogyan változtasson az ember? Nyilván nem nagyon tud mit kezdeni azzal, hogy hogyan mozog a szája beszéd közben, hogy néz, milyen az arca.

Tegyük hozzá, hogy nem vagyok ronda. Inkább átlagos, de mondtak már helyesnek is, van, hogy megnéznek, de ettől semmi több.


Van egy baráti társaság, ahol én egy másik srác, és egy csaj jobb viszonyban vagyunk.

Múltkor valamerre programoztunk a városban, és egy szituációban (lényegtelen a kontextusa) felmerült egy ismeretlen 4. fél részéről, , hogy a csaj barátom és a fiú barátom egy pár (nekem kicsit bejön/bejött a csaj, ezt mind ketten tudják, csaj nem szeretne barátságon kívül semmit) . Ez kicsit rosszul esett, hogy én fel sem merültem, mint a csaj lehetséges pasija...

Másik sztori: ez a csaj barátom a fiú barátomat megpróbálta összehozni az egyik barátnőjével.

Na. Itt sem én voltam képbe. Fel sem merült, hogy engem hozzon össze vele.


Ezzel a pár példával azt akartam megmutatni, hogy valahogy sosem én kerülök képbe, amikor ezt a téma/szituáció előkerül. És zavar. Nem keresek görcsösen csajt, emellett meg tudom nevettetni is őket, nem vagyok karót nyelt, sportolok, magas vagyok, nem jövök zavarba lányok társaságában, mégis valami nem stimmel...talán az lehet az oka amit az elején taglaltam?

Kezdeményezni nagyon nem szoktam (volt rá példa azért), mert általában kiderül, hogy csak egy aranyos barát, jóhaver vagyok nekik...


Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.


20F


2019. júl. 27. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon kisfiúsnak érzed magadat,próbálj meg hagyni egy kis borostát vagy szakállat. Az most úgy is kifejezetten divat.


Legyél magabiztos,ne érezzék rajtad,hogy feszült vagy emiatt.


És igenis kezdeményezz,mert sok nő/lány azért se kezdeményez,ha tetszik neki valaki. Nem kell nagyon nyomulósnak lenni,de szégyenlős se legyél.

2019. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A buta, egyszerű emberek azt hiszik hogy a testépítés csak az izmok növelésére van, de nem csak arra.


1. Növeli az izmaid.

2. Nagyobbnak és erősebbnek érzed magad tőle, ezért javítja a belső önbizalmad.

3. Javítja a kitartásod, az élet más területein is.

4. Növeli a tesztoszteron szinted, ami a férfias viselkedésért, gondolkodásmódért is felelős hormon.


Én sem sportoltam soha semmit, de 23 évesej elkezdtem edzőterembe járni és már most még csak 1 év után is látom milyen sokat kapok tőle.

2019. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nézz ki jobban vagy legyél gazdagabb! Ha egyik sem megy, sajnos továbbra sem lesz sikered a nőknél.
2019. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátomnak is pirospozsgás az arca, és előttem és utánam is volt nő az életében.

A sport tényleg nem csupán a testre van hatással.

Nem jöhetsz be mindenkinek.

A legtöbb nő azért nem tekint rád potenciális partnerként, mert nem úgy viselkedsz. Ha barátként közeledsz, akkor barátként kezelnek. Nekem is vannak férfi barátaim, és lehet, hogy többet szeretnének, de nem tudom, mert nem mutatják ki sehogy. Egy darabig volt, hogy megfogtam a karjukat vagy bókoltam valamit, de aztán abbahagytam. Nem húzódtak el, de nem is történt semmi.

A borosta a kisfiússágon tényleg sokat segít.

Öltözködésről/frizuráról is kikérhetnéd egy lány barátod véleményét.

2019. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, ment a zöld kéz!
2019. júl. 27. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!