Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női szemmel vonzóbb egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel vonzóbb egy férfi aki érdeklődik autók iránt?

Figyelt kérdés
Mint egy olyan férfi akinek az autó csak közlekedési eszköz? Vagy ez a kérdésfeltevés eleve csak férfiak fejében fordul meg?

2019. júl. 27. 10:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak a férfiak fejében fordul meg.
2019. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy olyanokkal hozott össze a sors akik számára csak egy közlekedési eszköz! Apámtól hallhattam eleget hogy így olyan motor jajj hány lóerő stb...
2019. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Számomra nem, mert engem sem érdekelnek az autók. Nem is vezetek, a páromtól se várom el. De az sem zavar, ha neki ez a hobbija. Teljesen hidegen hagy.
2019. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vonzóbb. Akár autók, akár Burda szabásminták érdeklik, teljesen mindegy, az én szememben semmit nem ad a férfiasságához, hogy mi a hobbija.
2019. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 AndrejjaMarijann ***** válasza:
100%
Nem vonzóbb és még csak nem is értem a felét se annak, amiket az autókról beszélnek a fiúk. :-D Persze szeretheti őket. :-)
2019. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudok, és nem is akarok más lányok helyében nyilatkozni, de nálam pl pozitívum, mert én szeretem az autókat.
2019. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!