Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Szánnátok időt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szánnátok időt egy kedves, udvarias és nem kicsapongó férfira, ha randiról lenne szó?

Figyelt kérdés

Megvallom őszintén, hogy a vasárnapi unalom hozta a kérdést, viszont érdekelne néhány vélemény.



"Mint néma csónak parttól az éjszakába, úgy távolodik lelkemtől a lelked. Vágyakozásod sötét hullámain úgy siklik tova s mindig távolabb, mintha sohase jönne vissza többé. Tudom, a hajnal hasadását várod, tudom, a kelő napot köszöntöd holnap. S míg hívő vággyal tovasiklasz tőlem, alattad örvény, fölötted vihar van. Fuss csak, repülj hát, rajta! könnyű csónak. Ha vágyad örvénylő vizei elsimultak, vihar múltán, ha nyári nap ragyog, az örök mámort, majd ha sehol se lelted: vissza fog térni lelkemhez a lelked, mert az örök part – mégis – én vagyok."


30/F


2019. júl. 28. 15:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legtöbb lánynak nagyon nyálas.
2019. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha szimpatikus. Ezek alapján ezt nem lehet eldönteni.
2019. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
És a randin Counter-Strike vagy Call of Duty lenne?
2019. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
De mi a kérdés??
2019. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
#3 Csakis CS:GO
2019. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#3, ha ez a 2 említett cím egy videojáték akkor el kell hogy keserítselek - soha nem szerettem a videojátékokat!


Randinak egy színházi előadást vagy egy finom általam készített vacsit terveznék be. :)

2019. júl. 28. 15:23
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: te mit gondolsz arról, amit írtál?

Ha egy másik férfitől olvasnál ilyet amit egy nő felé írt, te mit gondolnál? Nem éreznéd túlzásnak?

2019. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem gondolnék semmit, mert idézhettem volna másik verset is, amit férfi írt nőnek.
2019. júl. 28. 15:28
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: Bejött ez már bárkinél is? Ha nem, akkor megkaptad a választ...
2019. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Exemnél bejött, neki írtam egy saját szerelmes verset. De lecserélt egy olyan fickóra aki nem szereti a verseket...
2019. júl. 28. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!