Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek azért utasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért utasított el mert büdös voltam?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy nagyon szép nőt interneten, elmentünk randizni, minden rendben ment, nagyon jó volt a hangulat meg a kémia köztünk,kedves aranyos voltam, aztán később közölte h nem akar többet randizni.:( Szerintetek mi lehet ennek az oka?
2019. júl. 29. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
2019. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Várhattál volna ezzel a kamu szarral pár napot.
2019. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Meghalok

:DDDDDDDD

2019. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
75%
Randi elött eürgyé le legközelebb :-D
2019. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Tuti kamu kérdés. És feltehetően direkt írtad ki azt a kérdést amit az első linkelt. :)
2019. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hogy csinálják hogy büdösek néhányan? El nem tudom képzelni hogy technikailag hogyan lehet ezt a bűzt kivitelezni. Nekem is volt ilyen pasi, de amúgy nem volt vele bajom, csak a szaga ami körbelengte. Éreztem hogy áporodott mindene.
2019. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy büdös voltál?
2019. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peca1000 ***** válasza:
100%
Sanszos. Büdös embereket senki sem szereti
2019. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt lassan minden kamunak tűnik.Párban írogatjátok ki a kérdéseket??Most a büdi volt/büdi voltam?Aztán a 30 percet késetem nő létemre,de szóltam/30 percet késett a nō kérdés.

Hol a vége?


Igen,a büdösség nem vonzó.

2019. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!