Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is megfigyeltétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek, hogy a gazdagabbnak születettek sokkal többet várnak a szerelemtől?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy egy szegényebb embernek,akinek folyamatosan küzdenie kell, nincs is nagyon ideje ilyesmivel foglalkozni, mint a szerelem, hanem örül ha talál valakit, aztán azzal úgy elvan még ha nem is olyan nagy a lángolás közöttük.

Míg egy gazdagságban született ember, akinek elve megvan mindene, az sokkal többet vár a szerelemtől. Mivel megszokta, h minden az ölébe hullott, így nem igazán tudja izgatni egy olyan ember aki könnyen kapható. Hanem sokkal válogatósabb, inkább marad akár évekig egyedülálló. Az 'igazit' keresi, mert van rá ideje és energiája is. Az ilyen emberek sokkal nehezebben találják meg a párjukat, de ha megtalálják, akkor ahhoz teljesen hűségesek maradnak.


2019. aug. 6. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit másképp látom. Gazdagabbak síkkal jobban cserélgetik a párjukat és több a megcsalás is,.eret ugye könnyebben megtehetik. De ugyanígy meglehet egy szegényebb körben is. Szóval ez is ember függő, ki milyen. Nem lehet ennyire beskatulyázni. De az lehet hogy aki sokáig inkább egyedülálló marad az hűséges típusú és azt keresi ami neki jó és nem össze vissza csajozik vagy pasizik.
2019. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a gazdagságtól függ, hanem a tapasztalatoktól, értékrendtől, neveltetéstől, temperamentumtól... Gazdagok és szegények között is vannak olyanok, akik folyton elégedetlenek, hibáztatnak és mást, újat keresnek. Az más kérdés, hogy ha valaki annyira függ a másiktól anyagilag, hogy nem tudna lépni, akkor mellette marad.
2019. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pénz, hanem értékrend kérdése. Nem tudom, én milyen anyagi helyzetűnek számítottam a te szemedben, kaja mindig volt otthon, de mondjuk ha új cipő v ruha kellett, akkor azzal megvártuk a hónap elejét. Mindig is az igazit kerestem, feleslegesnek éreztem a kamaszkori járásokat 2-3 hónapig. 18 voltam, amikor megtaláltam azt az embert, akibe őszintén szerelmes lettem és akivel el tudtam képzelni a jövőmet. Idén vagyunk 15 éve együtt, csodálatos házasságunk és gyermekeink vannak, sosem merült fel a hűtlenség vagy a válás gobdolata. Szeretjük egymást.
2019. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem lehet ebben valami, csak gazdagabb helyett inkabb kozeposztalybelit irnek, vagy nem szegenyt. Aki afolott van azt gyakran nem a szerelem erdekli, a kapcsolatra is csak egy erteknovelo beruhazaskent tekint.
2019. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!