Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretitek, ha a nő rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek, ha a nő rámenős ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha nyomulós, egyáltalán nem félénk. Ez pozitívum?

2019. aug. 6. 14:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Szeretem ha a nő rámenős, imponál ha valaki kimutatja hogy kedvel.
2019. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Rockarc ***** válasza:
74%

Csak bizonyos mertekig, es kizarolag a kapcsolatfelvetel erejeig. Kell, hogy passzoljon az elkepzelesemhez, kulonben leszerelem. Volt olyan no, akit nem tekintettem celpontnak, volt valami az adatlapjan, ami komplikaciot jelentett szamomra, marpedig a legkevesbe vagyok olyanra. Ram irt, mondtam neki, hogy nem, es elmondtam miert. Nekiallt gyozkodni, meggyozott, rendben probaljuk meg. Onnantol viszont en vittem a primet, en hivtam randira stb.


Nekem egyebkent azert pozitiv, mert hatarozott, egyenes, oszinte, celtudatos nonek tunt, aki tudja mit akar. En szeretem az ilyet, mert jol passzol hozzam. Masoknal nem tudom ez mennyire jon be, el tudom kepzelni, hogy megriaszt embereket. Az, hogy ram ir egy no, hogy szia, azt en nem tekintem ramenossegnek, vagy nyomulasnak.


43F

2019. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Igen szeretem, ritka az ilyen.
2019. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, mert motivációt ad (legalábbis számomra).
2019. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szeretném, de nem találkoztam még ilyen lánnyal.
2019. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bizony az a legjobb
2019. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!