Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért irt nekem, de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irt nekem, de csak keveset? Én kellett volna folytassam a témát? Lányok, ti még jártatok igy?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel randiztam párszor, csók is volt, de egy idő után nem igen találkoztunk, mert nem akartunk kapcsolatot.

Azóta heti egy alkalomra csökkentettük a beszélgetést (én sose kezdeményezek, mert nem akarom "zavarni", mert állitólag kevés ideje van. Egyik nap rámirt, hogy "Szia, mt csinálsz?" Köszöntem, válaszoltam neki, hogy mit csinálok, és megkérdeztem, hogy ő mit csinál. Megmondta, de többet nem irt, és én se.


Amit a kapcsolatunkról tudni kell, hogy nekem nagyon tetszik a férfi, és ezt ő is tudja, ő is nagyon vonzódik hozzám, de nem akar velem kapcsolatot (mondta), mert állitólag nagy a korkülönbség(30f, 22l).


2019. aug. 6. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta hogy nem akar kapcsolatot, mi a kérdés? Szerintem egyelőre csak próbál talonban tartani.
2019. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SHARON TATE ***** válasza:
100%
Fogadd el hogy nem akar kapcsolatot. De ennek így semmi értelme sincs feltéve ha Te nem akarsz szex kapcsolatot. 8év még nem a világ. Minden attól függ Te mit akarsz ha tényleg tetszik kezdeményez !
2019. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hellmano ***** válasza:
54%
Mamám és Papám között is 8 év volt, Apukám és Anyukám között is. Nekem is 8 évvel fiatalabb a párom. Hol a hiba nála? Szerintem a 8 év különbség ideális egy kapcsolatban a férfi javára.
2019. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert néha kell írnia, hogy képben maradj. Ettől nem fog kapcsolatot akarni továbbra sem, se nagyon beszélgetni, de lesz kit előszedni.
2019. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!