Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit tennétek ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek ha valaki random az utcán randira hívna?

Figyelt kérdés
Elmenétek velle vagy csak tovább hessegetnétek?

2019. aug. 11. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha kedves, udvarias, tetszik és szingli vagyok, akkor miért ne? Ki mondta, hogy az utcán nem lehet ismerkedni? :)
2019. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Hess
2019. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Nőknél a párkereséshez használt döntési fa, kőegyszerűségű.


Van sok pénze?

/         \

NINCS      VAN

|            \

FELEJTŐS!    Hová dobjam a bugyim?

2019. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem ilyen egyszerű.


Pénze van -> uralkodni fog, többre tartja magát -> csicskáztatni fog, konyhában, ágyban is -> inkább tévét nézek.

2019. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy magabiztos alfa lebutázott, elmegyek sírni.
2019. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhajtanám ugyanis barátom van, akit szeretek! És pont telibefosom, hogy gazdag-e vagy sem!😉 Aki ennyire agyhalott, hogy azt hiszi csak ez számít, az egy szerencsétlen lúzer, aki életében nem fog nőt kapni.
2019. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus akkor miért ne?!
2019. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

" Aki ennyire agyhalott, hogy azt hiszi csak ez számít, "


No igen. Az ilyenekről kettő dolgot azonnal tudni. Csóró és nincs semmi vonzó tulajdonsága, amiért érdemes lenne megismerni.

2019. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint egy utcai leszólítás nem elég, hanem kell az, hogy legyen valami közös téma, beszélgetés, kontaktus, meg hogy ne azt érezzem, hogy csak azért engem hívott, mert én voltam kéznél. De vannak nálam spontánabb emberek, akik lehet, belemennének. :D
2019. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jelen esetben elhessegetném, boldog párkapcsolatban élek, nem keresek alternatívát.


Ha szingli lennék, és ránézésre tetszik, ahogy elhív, az szimpatikus, akkor miért ne? Ha időnk engedi, akár ott azonnal beülhetünk valahová, hogy eldöntsük, van-e értelme tovább folytatni a dolgot.

2019. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!