Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit tennétek ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek ha valaki random az utcán randira hívna?

Figyelt kérdés
Elmenétek velle vagy csak tovább hessegetnétek?

2019. aug. 11. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lennék vele, hogy nem hinném el elsőre, hogy pont én kellek és nem csak bárkinél bepróbálkozik, vagy valami szatír fazon, aki hessegetve is lerázhatatlan lesz. Talán más, ha nem rögtön randi-kéréssel kezdi - mondjuk ha szuperül és kockázatmentesen elbeszélgetünk a buszmegállóban, és több időm akad a bizalomra, akkor esetleg elérhetőséget cserélünk...
2019. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem randizok ismeretlenekkel, udvariasan vissza szoktam utasítani.
2019. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha udvariasan hív randira (nem olyankor, amikor látványosan alkalmatlan, köszön, nem vicceskedik erőltetetten, nem azzal kezd, hogy "jó a csöcsöd / sunáználak", nem beszél intim témákról a 3. mondatában stb.), szimpatikus és tetszik, akkor elméletben elmennék vele randizni. Azért elméletben, mert gyakorlatban ált. magyarul nem beszélő arabok, alkesz csövesek, drogosok, bunkók meg nagypapik szoktak leszólítani, így nem tudom, milyen az, amikor egy normális, az ördögnél azért egy fokkal szebb férfi szólít le.
2019. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!