Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti is úgy random...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is úgy random nyomultok az itteni hapsikra mint fordítva?

Figyelt kérdés

Mert rám még egy darab lány nem írt ezen az oldalon :(


Szomorú vagyok, mert sok mindent tudnék adni ha a megfelelő nővel hozna össze a sors...



2019. júl. 27. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Ha a második mondatodban benne lenne a forint szó, máris pótolnák azokat a privátokat.
2019. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Euróm inkább van mint forint :D

Külföldi cég budapesti székhelyén dolgozok

2019. júl. 27. 17:01
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Nők miért nyomulnának? Nekik nem kell kósza numera.

Menjél fel társkeresőre inkább, ami nem a Tinder.

2019. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Sose írtam rá senkire itt.


L

2019. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Ne is mondd! Lassan tele van a merevlemezem puncis képekkel. Ha finoman visszautasítom őket, akkor meg elmondanak mindenféle szoknyapecérnek. Lehet, hogy itt is hagyom ezt az oldalt, bár állítólag máshol is ez van.
2019. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ne állszenteskedjetek itt is, mint mindenhol! Tisztelet a kevés kivételnek!!!! Megszámolni sem tudom, hány alkalommal írt már nekem innen lány!.... Holott én NŐ vagyok! És hát nem kell ecsetelni, milyen jellegű üzeneteket kaptam, amitől felfordult a gyomrom... Mire közöltem velük, hogy nő vagyok, egyből nem is írtak tovább... Szánalmas némelyik, mennyire kelleti magát és mennyire lejön az egészből, hogy mennyire pállik a lika! 🤣🤪🤮
2019. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Azok szerintem meleg pasik voltak nőnek álcázva. :-)

Én nő vagyok, sosem kaptam még nőtől tévedés üzit. Pasiktól viszont folyton jönnek a kósza dugást remélő ismerkedési kísérletek. És nem vagyok álszent, én nem írok rá senkire, bocs.

2019. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
A 6-os egy pasi lejárató hozzászólása lehet.
2019. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Napi 2 levél betalál. Van egy stílusom, amit falnak a nők az eres, kőkemény, vaskos péniszem mellett. 🙂
2019. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
9-es. Ennyi lenne a "stílusod"? Ezen az oldalon bárki lehet bárki. Csinálok egy accot és én leszek Casanova. Kár hogy nem érdekel a színészkedés. Az olcsó numerákkal meg nem járatom le magam a saját szememben. Bár sokan ettől érzik magukat valakinek, meg az eres, kemény farkuktól. Mintha az olyan sokat nyomna a latba.
2019. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!