Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diploma nélküli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diploma nélküli férfiak, mernétek kezdeményezni egy okos, diplomás nőnél? Úgy hogy a nő okosabb nálatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Elég sok ilyen párt ismerek (pl. közgazdász csaj - szakmunkás pasi), szóval nyilván igen, van ilyen. A gond akkor jön, amikor felbukkan egy másik férfi, aki intellektuálisan is partner tud lenni a csajnak.
2019. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Egy ilyen párt ismerek. A férfiről süt a folyamatos kompenzálási kényszer a kisebbségi komplexusa miatt (a férfi fuvarozó, a nő fogorvos). Nem is értem, miért van vele a nő (illetve értem, a gyerekek miatt, de szerintem nem jól teszi).
2019. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne mernék kezdeményezni? Jártam egyetemre, direkt hagytam ott. Így sokkal jobban keresek, és bár értelmiségi családból származom, pont nem érdekel a papír.
2019. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Volt több diplomás csajom. Miért ne mertem volna?

A férfiasság és a pénz nem diploma kérdése!

2019. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Merni simán szexig. Komoly kapcsolatra nem. Okos, diplomás, az majd mind karrierista. Az meg olyan majdnem, mint alkalmi barát. Vagy is, messze nem 8 órában dolgozik. Most éjszakáig tárgyalás, majd tanulmányi kiküldetés, szabad hétvége, csapat épités, stb. Én meg kereshetek szexre más nőt.
2019. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 LazyJones ***** válasza:
100%
Párom orvosit végzett, én OKJ-t. Ő lényegesen jobban keres nálam, ettől függetlenül sem életvitelben, sem értelmi szintben nincsenek közöttünk szakadékok. Valamiben ő tud többet, valamiben meg én, és jelenleg boldogak vagyunk együtt.
2019. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Persze. A férfiak nem nézik az anyagiakat meg a végzettséget. Az inkább a nőkre jellemző.
2019. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Merek diplomás novel kezdeni de kicsi az esély hogy okosabb lesz
2019. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlenül okos egy diplomás nő, sőt..
2019. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok; megtenné valaki, aki lepontozott, hogy megírja, pontosan miért tette? Kíváncsian várom az érveket.
2019. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!