Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha a tízen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a tízen 16-18 lányotok hazajönne egy négerrel?

Figyelt kérdés
:-)

2019. aug. 20. 11:57
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
30%
Én örülnék neki ha lányom fekete pasival járna.
2020. febr. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
19%
Ha itt született és magyarnak érzi inkább magát,akkor semmi vajon nem lenne vele.
2020. febr. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon nem mindegy milyen az a néger srác.

Én is négerlányt vittem haza.

Ő azt mondta anno és most is,hogy afrikaival soha ne kezdjen az ember. Még ha normális(nem lőnek folyton) országból jött akkor is túl vadak,csapodárok,ugyan akkor kisajátitóak,és féltékenyek.


Személyes tapasztalatom is van az kevésbé rossz.


Szóval csak annyit szolnék,hogy:honnan jöttél?

2020. febr. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
64%

Nem fogok hazudni, először aggódnék és nem feltétlenül örülnék neki. Ellenben ugyanazt tudom mondani, mint amit pár hónappal ezelőtt egy "mit szólnál, ha a fiad meleg lenne?" jellegű kérdésre válaszoltam. Elfogadnám. Elfogadnám, mert szeretem a lányomat, elfogadnám, mert fontos nekem a boldogsága, elfogadnám, mert tiszteletben tartom a döntéseit, és elfogadnám, mert számomra fontosabb, hogy ne veszítsem el, mint az, hogy olyan döntéseket hozzon, ami nekem okvetlenül tetszik.

Tehát kénytelen lennék elfogadni minden ellenérzésem ellenére. Ha azt látom, hogy a lányom boldog, idővel úgyis elmúlnak az ellenérzések.

2020. febr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
56%
Semmit. Jelenleg az én pàrom is fekete
2020. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
66%
Semmit. Ugyanolyan embernek tekintem a néger, mint bárki mást. Egy ennyi idős lány már el tudja dönteni, hogy kivel akar együtt lenni.
2020. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
40%
Lányom!Ugorj le a zöldségeshez,hozz egy kiló banánt!
2020. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
44%

-Nézd már, egy majom!

-De uram, én nem vagyok majom!

-BESZÉL!

-Kikérem magamnak!

-És milyen választékosan!

2020. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
27%
#48 Hofi
2020. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván attól függ, milyennel... hány éves, hogy viselkedik. Ha hasonló korú, mint a lányom, és kedves, udvarias, értelmes, akkor nem paráznék nagyon.

Ha:

- jóval idősebb

- látom, hogy csak azért van vele, mert fetisizálja a fehér nőket

- ilyen faragatlan gangsta rapper fazon

- teljesen más kulturális felfogása van

Akkor igyekeznék megbeszélni a lányommal, hogy talán jobb lenne ezt nem erőltetni, akkor is, ha "menő" meg "egzotikus" meg "különleges".

2020. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!