Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik vagy tényleg nem veszi észre, hogy ezzel megbánt?

Figyelt kérdés

Csak a szokásos. A férfiak kiismerhetetlenek.

Történt velem, hogy egy laza kapcsolatnak induló ismerkedés során a férfi számításaimmal ellentétben levett a lábamról. Szimpátia, kémia nagyon oké volt. A beszélgetés pedig sokkal mélyebb, mint korábban bármikor. Boldogan váltunk el, egy következő randi reményében. Másnap telefonálás, írogatás. Utána 3 napig csak kevés duma - elfoglalt volt, nem vettem magamra. Bár egy este kiöntötte szívét, hogy meglepődött, mennyire kedvel... Eljött az újabb randi, minden a legnagyobb rendben volt. Másfél napig semmi kommunikáció. Írtam. Az üzenetre abban a szent pillanatban választ kaptam, majd hívott is, nagyon jól eldumáltunk, letette, kérdezte, hogy visszahívjon-e. mondtam persze. Nem történt meg. Később írtam neki,hogy ez volt szép, legyen kedves ne játszon velem. A válasz azonnal érkezett, nem érti mi a probléma... (én azt vallom, akit érdeklek, az keres!) megígérte, hogy jobban figyel és igyekszik. Másnap újra írt. Pár mondatot. Én nem írok neki már.


Van olyan, hogy valaki tényleg így gondolkozik? Ennyire nem veszi észre, hogy ezzel bánt? Nem, nem kell naponta beszélünk órákat, de na.


2019. aug. 23. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

alig ismeritek egymást, mit vársz tőle? nem te vagy még a legfontosabb neki, te rögtön azt város, hogy te legyél a középpontban nála, mégis miért? Arra se volt ideje hogy megismerjen, és te már nyomulsz, követelsz. Mire fel?

Talán inkább légy türelmes, ez a baj az "instant get" azonnal megszerezni világgal.



Pár napja ismeritek egymást? Gondold újra...

2019. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Mit tettél volna harminc évvel ezelőtt? Eret vágsz magadon, mert a pasival csak hetente tudsz beszélni, vagy a levél ennél jóval lassúbb? Idegesítő vagy, én tuti menekülnék előled.
2019. aug. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az a baja, hogy megígérte a srác, hogy visszahívja, és nem tette, sőt nem is szólt, hogy ez vagy az közbejött.

És igen..akit érdekelsz, az keres, és tisztel.

Én még azért ezt elmondanàm neki, aztán, ha ugyanúgy szó nélkül eltünedezik, akkor hagynàm, megbízhatatlan.

2019. aug. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Nemcsak annyi dolga van egész nap, hogy veled kommunikáljon. Valószínűleg van munkája, van családja, van barátai. Ő közben (teljesen jogosan) nem érti, hogy neked mi bajod.
2019. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet ezen érteni? Ha valamit megigérünk,azt illik betartani. Ha többször csinálja ezt a srác, akkor hagyd a fenébe mert megbízhatatlan, link.
2019. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szórakozik vele, pont szarik rá, hogy mit érzel.
2019. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jav.: veled akart lenni, nem vele
2019. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!