Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van veletek fiúk? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van veletek fiúk? Vagy én akarok túl sokat?

Figyelt kérdés

szóval.. van egy fiú.. ma találkoztunk másodszorra.. és 100%ig meg volt arról győződve hogy ma meg fog csókolni.. mert msnen is kérdezte hogy nem e baj ha legközelebb letámad ha találkozunk :D aztán ebből nem lett semmi.. bár egyéb okok miatt elég ideges volt.. alig tudtam megnyugtatni.. de az ő helyében én is az lettem volna..

szerintetek ebből még lehet valami? vagy mennyi az a bizonyos időszak.. amit ki kell várni, hogy nyomuljon asrác?


2010. júl. 13. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomul, csókold meg te.
2010. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jam én se értem. Ideges volt és volt oka rá. Noés? Akkor majd legközelebb nem lesz ideges. És nem, nem minden fiúnak van szar napja az első randin.
2010. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
második randi volt.. és én arra vagyok kiváncsi hogy a fiúk általában mennyi idő után lépnek cselekszenek?
2010. júl. 13. 16:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel általában az ilyen könnyűvérű lányokkal a kocsmákban, partykon szoktak találkozni, legtöbbször még aznap leitatnak és megtosznak. Viszont ha normális körülmények között, pl. az utcán sétálva, véletlenül találkoztok, hetek is eltelhetnek az első csókig. (Bár gondolom ez azoknak, akik Discoban ismerkednek, elég meglepő lehet)
2010. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem szoktam bulizni. és nem vagyok az fajta lány.. de nem magyarázkodom.. felejtsétek el a kérdést.. engem már nem érdekel
2010. júl. 13. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:

én szoktam látni a lányokon hogy mikor engednék a csókot...

aztán még várok addig míg azt nem látom rajtok hogy szeretnék hogy megcsókoljam majd még egy kicsit húzom az agyukat míg azt nem veszem észre hogy akarják a csókomat... na és ekkor lép akcióba az ajak és a nyelv:D

2010. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiútól függ, neked kell jeleket adnod hogy megcsókolhat, vagy csókold meg te ha annyira akarod.Én nem csókolom meg addig amig jeleket nem ad, nehogy tolakodásnak vegye.

20f

2010. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm fiúk :D jó tudni a ti szemszögetekből is a dolgokat..
2010. júl. 13. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:

engem legelőször a barátnőm csókolt meg, nagyon félénk vagyok :) 17f....

öleld át, húzd a száját a szádhoz :)

sok szerencsét

2010. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!