Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány, vagy tényleg túl sokat akarok?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem jön össze semmi, párkapcsolatok terén. Már egyáltalán nem is merek belekezdeni az ismerkedésbe, mert tudom, hogy ha egyáltalán meg is felel a lány, úgyis csak fájdalmat fog okozni. Túl nagy elvárás a mai lányoktól, hogy ne legyenek teljesen unintelligensek, műveletlenek, legyen mindenről véleményük, és lehessen velük normálisan beszélgetni? (A koromat a végén leírom, talán megdöbbentően fog hatni.) Sajnos csak a nálam 3-4-5 évvel idősebb lányokkal / nőkkel jövök ki úgy, hogy el tudjak velük képzelni bármilyen kapcsolatot is - bár erre is van ellenpélda is.


A másik dolog, hogy az idióta szeretetéhségem miatt - amit nem csak magamnak köszönhetek -, a legkisebb "jelek" is reménnyel töltenek el. Sajnos, vagy nem sajnos, mikor még csak a "vonzalom" állapotában vagyok egy lánnyal, tehát szerelem még nincs, akarva-akaratlanul is teljesen őszinte és törődő vagyok - ami végül mindig rosszul sül el...

Talán nagyon fiatal vagyok hozzá, de tartós kapcsolatot szeretnék, és ami a mai világban talán már meglepőnek számít, de családot, feleséget és gyerekeket is - persze majd csak idővel.


Talán furcsa ilyen dolgokat hallani egy 16 éves fiú "szájából", pedig teljesen komolyan gondolom, és ezért vagyok ennyire egyedül... A korombeli lányok egyszerűen unintelligensek, akik a hétvégente rendezett bulikon hányásig isszák magukat, majd valami akármilyen fiúval előbb-utóbb elvesztik szüzességüket, és majd valahogy alakul az életük, de egyáltalán nem foglalkoznak vele. Ez sajnos tapasztalat.


Létezik ma még olyan lány, akinek esetleg hasonló elképzelései vannak, mint nekem, intelligens, van véleménye a dolgokról, van jövőképe, kedves, humoros (de legalábbis "nagydumás", mint amilyen én is tudok lenni, ha nem vagyok ennyire letörve), őszinte? Egyre inkább megbizonyosodom róla, hogy nem...


2011. ápr. 7. 19:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A korom meggyezeik a tiéddel, és teljes mértékben egyet értek veled. Sajnos nagyon primitívek a korunk-beli csajok. Én se merek már kezdeményezni, mert egészen biztosan lepattintanak, mert nem vagyok egy álompasi, viszont helyén van az eszem, csak hát ez nem dicsőség ebben a korban.
2011. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Létezik az álompár amiről te beszélsz, de nyitott szemmel kell járnod és lecsapni rá ha az utadba kerül. Amugy a mai lányok többsége sötét hűlye pics@ akinek csak a f@sz kell...
2011. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Biztosan van, csak meg kell talàlni. Van idõd még bõven.
2011. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 szamóca. ***** válasza:
43%

alapvetően megint felszólalt bennem a "primitív lányok" védelme: ugyanis honnan tudod, hogy azok a lányok akik akár eljárnak bulizni és, és akik az átlagot képezik nem kéepsek mélyebb kommunikációra? rengeteg ember azt hiszi hogy az "átlag" típusú lányok nem képesek ilyesmire, buták és felszínesek, holott épp ez a felszínes gondolkodás. igenis mély értékek lehetnek egy ilyen lányban is ha kihozod belőle.

ettől eltekintve, természetesen léteznek olyan lányok akik a te elvárásaidnak megfelelnek. viszont ha nem találtad még meg őket (pedg szép számban vannak) az azt jelenti, hogy mégiscsak valami többet akarsz, magasabbak az elvárásaid mint amit itt leírtál. talán nem éred kinézettel akármivel? vagy van még néhány feltétel?

az alap koncepció egyszerű: ha nem "menő" lányt akarsz, akkor ne is utánunk vágyakozz.

amit még meg akarok jegyezni, és ez a korosztályod mentalitása, hogy azt hiszed te nagyon egyedi vagy. ez nem bj, mert hát mégis kit zavar, de azért dolgozd fel hogy rengeteg 16 éves fiú küzd ugyanezzel a problémával. ők is ilyen nőre vágynak, ők is így gondolkoznak. ezt csak azér mondom el, mert ha ezt megérted könnyebb lesz egyrészt elviselned ennek a "terhét" másrészt pedig megoldanod a helyzetet...

lejjebb az igényekkel, és semmiképp se képezz paradoxonokat. ne akarj olyan csendes lányt aki közben nagydumás, ésatöbbi.

2011. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

van ilyen lány, én is ilyen voltam 16 évesen, de én már jóval előtte tudtam, hogy mit akarok... talán lehettem 13-14....


most 21 éves vagyok, egy két és fél éves, és összesen egy egy éves kapcsolaton vagyok túl...

a jelenleg párom viszont már a vőlegényem :)


Kitartás! Csak keresni kell, de nem görcsösen :)

2011. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

uuuuristen:-o

vaaarj jovok mar:))

csakhat...sajnos ha magyarorszagon laksz...ami valoszinu:))

hat akkor:(

nem tudok jonni:))

2011. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem lètezik mert túl hosszú kèrdèseket teszel fel azè
2011. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 habibi ***** válasza:
én ilyenfajta vagyok, talán kicsit önsanyargató is,de foglalt, de van még ilyen típus, csak nyitott szemmel kell járni
2011. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

20:01 vagyok



Kedves szamóca, ha valóban olyan "mély értékek" rejtőznek az átlag lányokban, akkor mi tartja őket vissza, hogy ezt kimutassák? Miért kell nekik beszállni a sorba, ha valóban ők többet is tudnának? Ja, hogy az nem menő? Ja, hogy akkor mégis csak primitívek, mert így gondolják? Ja, hogy nincs igazam?...

2011. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 szamóca. ***** válasza:

ki mondta hogy mindegyikben van?:D

egyszerűen csak annyit modntam, hogy a legtöbb ember ránéz egy másikra, két szót sem vált vele és már jön: ez primitív, ez rib*nc az meg egy nagy f*szkupak.

oké, lehet hogy az, de hát nem is ismered. próbáld ki, beszélj vele. ha valóban olyan amilyennek elképzeled majd otthagyod. de elképzelhető hogy nagyot csalódsz.

nem minden nő k*rva aki eljár bulizni, nem minden nő buta aki épp követi a divatot, és nem minden pasi bunkó aki ki van gyúrva...ésatöbbi

2011. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!