Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha a 4. vagy 5....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a 4. vagy 5. randin se csókolna meg benneteket a pasi, akkor abbahagynátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Ha a pasi nem csókolna meg benneteket a 4. vagy 5. randin akkor már csak barátként könyvelnétek el a pasit?

Ekkora már szintet kéne lépni szerintetek?



2019. szept. 12. 18:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálam nem a csóktól függ a vonzalom. Mármint nyilván testiség fele halad a kapcsolat, de nem tudok olyat érdemben megcsókolni, akivel 5x találkoztam.
2019. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nálam a határozottság sem egyenlő azzal, hogy kezdeményez. Hanem, hogy tudja, mit akar. Ha ő lassan ismerkedik (ami nekem bejön), és vállalja a saját tempóját, az már határozott.
2019. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és ő nem kezdeményez, akkor én kezdeményeznék. Ha meg nem, akkor nem is tetszik és elköszönnék tőle.
2019. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Általában már az első randin van csók.Az ötödiknél már biztos megcsókolom,kivéve,ha nem akarja.Attól is függ mennyi idő telt el.Ha egy hét alatt volt ennyi,akkor nem lenyeges annyira,de ha hónapokig nem halad,ne huzzuk egymás idejét.

35N

2019. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Ha még 3. randin sincs csók, akkor én lépek. Vagy lelépek, vagy megcsókolom én! 🙂
2019. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Most így visszagondolok, azoknál, akiket nem valami buliban szedtem össze, hogy már aznap este tánc közben csókolóztunk, akkor azt tudom mondani, hogy 3-5. randin csókoltam meg.


Egyik exemet kb. a hatodikon. Utóbb elmondta, hogy ő már úgy volt vele, ha aznap nem teszem meg, akkor tuti csak barátkozni akarok. Ő már a másodikon sem utasította volna vissza.


Másik volt barátnőmet kb. a negyediken csókoltam meg, ő is azt mondta, hogy már nagyon türelmetlen volt, hogy mikor teszem meg.


Volt még pár 1-2-3 hónapos dolog, ott is kb. a harmadik-negyedik randin történt meg. Nem szerettem sosem elsietni, de elhúzni sem.


Én az első-második randit még korainak tartom, kivéve, ha mondjuk szórakozóhelyen már volt csók.

2019. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!