Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bíznak meg bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bíznak meg bennem ennyire a lányok?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány mondott már el nekem már olyan személyes dolgokat amit csak nagyon közeli embereknek mondunk el( pl. sexualitás, teherbe esés után nekem mondja el az elsők között, ez és ez a srác tetszik neki stb...) Én meghallgatom őket, adok tanácsokat is ha tudok és érdemes. Ennyire megbíznak bennem, mégsincs senkim. Nem akarom fényezni magam de rendes srác vok. Mi az oka, hogy a lányok úgy megbíznak bennem mintha a legjobb barátnőjük lennék. Mit tehetnék, hogy pasiként nézzenek rám?
2010. júl. 14. 19:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
Igazan nincs mit :p 19:52-es vagyok...ha meg van kerdesed most rakd ki :P
2010. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igazan nincs mit :p 19:52-es vagyok...ha meg van kerdesed most rakd ki :P


Köszike, de csak ez most minden :)

2010. júl. 14. 19:59
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tudják, hogy nem vagy meleg, de attól még lehet, hogy lányosnak tartanak. Ha már volt komoly kapcsolatod, akkor nem veled van a baj, majd lesz valaki, csak ne akarj annyira barátnőt szerezni, mert a lányok ezt megérzik és nem igazán szeretik. Azért legyen barátnőd, mert szerelmes vagy, ne azért, hogy ne legyél egyedül.


Az írásról meg annyit, hogy nagyon fontos, mit és hogyan írunk az interneten, ugyanis a fiatalok nagyrészt innen tanulják el azt a sok hatalmas baromságot, amik később érettségi dolgozatokban, önéletrajzban is megjelennek mint helyesírási hibák. Ha helyesen írnátok, talán az olvasókban is helyesen rögzülnének a szavak.

2010. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

20:00

Köszi a választ

2010. júl. 14. 20:03
 15/16 anonim ***** válasza:
valami 70 éves vén csont itt kiskirályoskodik xD hajrá papi/mami xD
2010. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te fő nyelvtan zseni, igen engem is idegesít amikor "kébzeld" meg "hánykilóssan" meg egyéb f@szságokat írnak, de a "szal" meg a "vok" egy normális rövidítés, semmi értelme belekötni... úgyh b@zd+ :D ha nem tetszik, menj valami tirpák olvasói klubba...
2010. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!