Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gond hha 14 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond hha 14 éves fiú vagyok és most öleltem meg először velem egykorú lányt?

Figyelt kérdés
.. amm jól esett ..
2011. máj. 16. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
miért lenne gond nem értem
2011. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a gond? Nem értem.
2011. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jol tteted ..irigyelek
2011. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

ha nem vágtad gerincre, akkor te vagy a leggázabb ember aki ezen a földön él és nem is érdemled meg a létezésed.


komolyra fordítva miért lenne gáz? :)

2011. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
.. amm - ezt a kifejezést nem tinicsajok használják?
2011. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ó, fiúcska, miért lenne ez gond?:)

A veled egykorú fiúk az osztályban talán menőbb sztorikat mesélnek. Ugyan, fele hanta...:)


A te korodban, 14 éves fejjel, igazán nem vagy elkésve. Semmivel. Most már, hogy tudod, milyen is ez, folytasd nyugodtan. Ismerkedj, beszélgess lányokkal. Ölelj akár többet is (ne feltétlen egyszerre:D). S meglásd, a későbbiekben, ahogy az idővel tapasztalatokat szerzel, lesz több is az ölelésből...;)


Ahogy mondják viccesen:

Pusziból csók lesz, csókból csókolózás, csókolózásból ölelés, ölelésből simogatás, simogatásból pedig: szeretkezés!

Kérsz egy puszit?:DD


Ne parázz, a nyugodtság erény!;)

Kezdetnek (szerintem) ennyi elég

2011. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem biztosan nem az, Neked miért lenne?
2011. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Irigy vagyok a lányra engem 16 éves koromban ölelt meg először férfi. :) Szerintem előrébb jársz mint bármelyik veled egykorú fiú.
2011. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg szombaton, és 17 vagyok, nah? Am most lesz egy akitől akarok is valamit:D tuti megölelem:D
2011. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!