Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek mit jelenthetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Múltkor elhívtam egy lányt a facebookon randizni (személyesen is ismerem már) és küldött 2 olyan emojit, amit nemigazán tudok hova rakni. Valaki aki kicsit jobban otthon van az ilyen kifejezési formákban tudna segíteni?


Az egyik egy fejjel lefelé mosolygós arc volt a másik pedig egy egy mosolygós arc, aminek elvan pirulva mindkét oldalon az arca és mosolyog és bevannak csukva a szemei meg van szemöldöke, nem tudom mi a pontos neve. Ezek mit jelenthetnek? Nem vagyok sajna otthon a társekeresésben és az ilyen hangulatjelekben ezért örülnék ha valaki kisegítene. Nagyon kedvelem ezt a lányt így örülnék ha jól alakulna a dolog de nem tudom ez mit jelent.



2019. szept. 25. 19:05
 1/8 anonim válasza:
100%
Attol fugg mire valaszolt vele
2019. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, a fejjel lefelé jelet igazából csak a "Sziiia" köszönés után írta. Utána pedig amikor írtam neki, hogy nem baj ha csak kicsit később ér rá a randira mert összejöttek a dolgai de én szívesen várok rá mert megéri, akkor írt egy köszönömöt és tett 2 jelet abból a pirulós emotikonból.
2019. szept. 25. 19:37
 3/8 anonim válasza:
Sztem nem akart megbantani vele es azert irta ezeket az emojikat. Amugy az en baratnom is mindig irkal emojikat neha en se ertem mit akar vele😆
2019. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nyugi, ezek idaig tok pozitiv jelek

a koszones utan a emojit azert kuldte, mert az egyszeru szia valasz az nem volt eleg neki

a pirulosat pedig azert mert tenyleg elpirulos hangulatba kerult mert szepet irtal neki


legalabbis az en noi fejem ilyen okokbol irkalna ilyeneket


ebbol meg akarmi is lehet!

2019. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. szept. 25. 22:49
 6/8 A kérdező kommentje:

#4


Oh és tényleg. Én most úgy vagyok vele, hogy amíg nem rendeződnek a dolgai, addig nem írok neki, mert nem akarok tolakodó lenni, szerinted az jó ötlet? Úgy vagyok vele hogyha készen áll, majd úgyis keres azokután, hogy egyértelművé tettem, hogy én szívesen ismerkednék vele.

2019. szept. 25. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen dolgainak kell rendezodni, szoval ettol fugg hogy tolakodonak veszi a kozeledesed vagy sem


magambol kiindulva en mindig jobban orultem annak ha a fiuk inkabb irkaltak minthogy eltuntek


helyzetedet ismeretlenul irom, hogy neha neha, mondjuk hetente 1x vagy 2x (te ismered) irj ra nyugodtan csak amolyan heloszia, semmi nyomulas, semmi magasroptu eszmefuttatas, csak lazan, hogy tudasd vele hogy meg kepben vagy


tudom hogy te mar egyertelmuve tetted, de a lanyok hamar felejtenek ;)

2019. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. szept. 25. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!