Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi az ami nem szamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az ami nem szamit túlságosan nyomulasnak két randi között?

Figyelt kérdés

Szóval randiztam egy sráccal akit tarskereson ismertem meg. Nagyon jol sikerült az egész, es lesz 2.randi is a heten. Abszolut pozitivan irt o is a randi utan, mar a vegen kerdezte van-e kedvem ujra talalkozni stb.

Na szoval mi az ami meg nem túlságosan ratapadas ilyenkor? Peldaul irtam hogy orulok hogy elkezdtunk beszelgetni, meg irtuk mindketten hogy varjuk a következő tallakozast. Ez igy nem tulzas ugye? Egyébként sokat beszelgetunk meg keres mindig o is:) Bocsanat az ossze-vissza ekezetekert!



2019. szept. 26. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Például a waffen SS amikor benyomult az ardenneken át Belgiumban a blitzkrieg során megkerülve a Maginot vonalat az elég durva elõrenyomulás lenne két randi között.
2019. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1# Na jó, ez a hozzászólás zseniális volt, jár a zöld érte.


Szerintem simán add magad és mutasd ki hogy te is érdeklődsz utána. De azért ne írogass neki 24/7.

2019. szept. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőt en is felpontoztam:'D

Meg a 2.kommentelot is persze :)

2019. szept. 27. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!