Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudom ha nem tudom elvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudom ha nem tudom elviselni a "gyenge" nőket? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Sokat randiztam az utóbbi években . Szinte mindig azon csúszott el a dolog miután másik fél kb. elvárta, hogy én majd mindent elintézzek és eldöntsek helyette is. Volt egy lány aki nagyon kedves, megértő volt és láttam rajta, hogy tetszem neki. Viszont teljesen kicsinált mikor döntés helyzetek voltak. A leggyakoribb válasszai "Én nem tudom" "Ehez te értesz" "nekem mind1" párszor teljesen rendben van ha ilyen válaszok születnek de azért 10-ből 10 alkalommal már sok volt nekem. Ebben az intoleranciámban az is szerepet játszik, hogy a családomban a nők is nagyon sikeresek édesanyám 3 gyógyszertárat vezet, mamám pedig orvos volt.

2019. szept. 29. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Igazán érdekes, én nőként tapasztalom ezt.

A delikvens karakánnak mutatja magát,majd szépen lassan eljutunk oda, hogy én intézzem a dolgait. Ez kell,az kell neki intézkedjek én. Ha kérdeztem, hogy mit szeretne az volt a válasz, hogy:amit te, nekem mindegy.


Az általad említetteket én akkor mondom ha azt akarom, hogy békén hagyjanak. Vagy ha azt akarom látni, hogy a pasit érdeklem e annyira, hogy megtegyen dolgokat.


De én mindig a közösen megbeszélt dolgokat szeretem.



Én úgy gondolom ezek a nők nem gyengék,csak nem érdekled őket annyira.

2019. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

pl donteskepes not keress?

nem ertem ebben mi a nagy kaland. ha latod valakin hogy ilyen el lehet mondani, hogy o is alljon elo otletekkel, ne toled varja mindif hogy kitalald mi legyen. ha nem megy neki akkor meg keresel mast es kesz

2019. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként olyan pasit keresek aki magabiztos és tudja mit akar. Nekem is ellenszenves amikor azt mondja "ahogy te szeretnéd" kb. mindenre. Ettől nem rossz ember, sőt... jó tulajdonság, ha a te kedvedben akar járni. Csak ugye meg kell találni az aranyközéputat.
2019. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

"Mit tudom ha nem tudom"??????

TECCIK ÉRTENI! :)

2019. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nőként tapasztalom ezt - az exeimnek minden mindegy volt és lusták voltak pl egy kirándulást is megszervezni. Halálba idegesített az ilyen hozzáállás. Keress egy határozottabb nőt, más nem fog illeni hozzád
2019. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek szervezni, de egy férfinak is tudnia kell döntést hoznia
2019. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a férfiakkal járok ugyanígy, 0 határozottság, döntésképtelenség, aztán csodálkoznak, hogy nem randizunk többet. Bár engem ez nőknél is ugyan idegesít. Keress határozottabb nőt, szerencsére van egy pár.31N
2019. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Talpraesettebb, karakánabb nő illene hozzád.
2019. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted nem "kell" ez ellen tenned semmit, max. jobban gondold át, kikre hajtasz, mert sztem a legtöbb nőnél viszonylag könnyen le lehet szűrni, hogy inkább nebáncsvirág vagy inkább magabiztos személyiség.
2019. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most már tudod milyen nők jönnek be, ìgy keresd őket.
2019. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!