Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak kifogás, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak kifogás, ugye?

Figyelt kérdés

Kb két hónapja megismertem egy srácot Tinderen, azt mondta, komoly kapcsolatot szeretne. Kezdetben jól ment minden, de aztán kezdtem azt érezni, hogy csak a szexre kellek neki. Ezért megmondtam neki, hogy nem akarok többet találkozni vele, ugyanis úgy tűnik, neki mégsem barátnő, hanem egy ingyen p.nci kell. Mire ő azt mondta, hogy szeretne ő párkapcsolatot, csak nincs rá ideje meg PÉNZE. Szerinte a randikhoz pénz kell. Szerintem ez nem igaz, már tucatnyi ingyenes programot kitaláltam, amíg ismerkedtünk. De azt mondta, hogy ettől függetlenül szeretne még találkozni...

Szerintetek már az elején hazudott, hogy megfektessen vagy valóban szeretne barátnőt, csak éppen én nem vagyok elég jó?


2019. márc. 29. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
süket duma.. kamuzott az elejétől fogva. sajnos ennyit a tinderről, de azért lehet szerencséd.
2019. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rockarc ***** válasza:

Jol latod. Kifogas, de annak is rossz.


43F

2019. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és sikerült megfektetnie?
2019. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy olyan srác ismerősöm aki harmincas évei elején még mindig azt mondogatja,hogy azért nem ismerkedik mert a csajozáshoz pénzt kell, Neki meg épp' nincs annyi.


Ezzel szemben ha mégis ráhajt valakire az biztos,hogy egy pár évvel idősebb, jól szituált, jó anyagi körülmények között élő nő.

Igy aztán még élesebb a kontraszt.


Volt olyan lány akinek nagyon tetszett ez a srác, ismerkedtek is, de lezárta az ismerkedést azzal,hogy most nincs pénze..nem akar kapcsolatot. A lány értetlenül állt ez előtt, Neki is voltak javaslataira hol is töltsék el az időt, de nem, nincs pénze..mert szerinte vacsora, virág, utazás,bulik, erről szól egy kapcsolat.


Aki így gondolkodik azt nem tudod meggyőzni.És ne is akard.

Ez nem azt jelenti,hogy nem jössz be Neki, egyszerűen ilyen pénzcentrikusnak látja az életet.

2019. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elejétől fogva hazudott, de én megértem. :D

Még se állhat oda az ember, hogy "csak szexre kellesz".

2019. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!