Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most randiként vegyem ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most randiként vegyem ezt az egészet vagy nem?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány akivel eddig 2x találkoztam munka miatt. (ő fodrász..) Egy hete elhívott egy koncertre de nem mentem el mert az ország másik felében voltam. Tegnap megkérdeztem tőle, hogy szerdán ráér-e találkozni aztán igent mondott. Én szerelmes vagyok, de nem tudom az ő szándékát.
2019. szept. 30. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

2x talalkoztatok es "szerelmes vagy".

imadom hogy az emberek ennyire nincsenek tisztaban a szavak jelentesevel, vagy szimplan ennyire felszinesek, h egy kvazi ismeretlenbe "szerelmesek." hany eves vagy 15?

2019. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhívott egy koncertre!!! amire te nem tudtál menni, aztán igent mondott!!!, amikor találkozni akartál vele. Szerintem határozottan veheted randinak.
2019. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rockarc ***** válasza:
100%

A kerdes, hogy a szuleitek mit szolnak hozza, hogy csavarogtok tanulas helyett?


43F

2019. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vegeztem a sulival. Most kezdem a szakmam, 20 vagyok. Nekem eleg volt 2x beszelgetni vele, hogy szerelmes legyek.
2019. szept. 30. 22:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Bar nem tudom, #1 neked mennyi idő kellett?
2019. szept. 30. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

#1 nincs inkább tisztában a szeretet és a szerelem közötti különbséggel.

Szerelmes lehetsz olyan emberbe is, akivel még egy szót sem beszéltél, csak láttad valahol.

2019. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
utolso meg a szerelem es fellangolas, vonzalom kozti kulonbseggel nincs tisztaban. egy kulsobe hogy vagy szerelmes? maximum szexualis vonzalmat erzel. bar ha neked ennyi a szerelem, aķkor grat.
2019. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nem vagy szerelmes, mindössze nem tudsz különbséget tenni szerelem és vonzódás között. Ennyi történt. Olyan emberbe nem lehetsz szerelmes, akit nem ismersz.
2019. okt. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy bejössz neki, veheted annak.
2019. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!