Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő elvárja, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő elvárja, hogy én válasszam ki a helyszínt és álljam az egészet?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezt a maradiságot én azt szeretem, hogy csak találkozunk valahol és eldöntjük hova megyünk. Túl maradi ez a csajt elhìvni dolog, nem 21. századi, mivel már a nők is ugyanolyan életet élhetnek, mint mi nem kell egésznap háziasszonykodniuk, ha dolgozik akkor van egzisztenciája nem szorul rá a meghívásra.

Úgy látom soknak bejön ez én meg nem szeretem ezeket a klasszikus mintákat, és nem szeretem a nemi játszmákat se, hogy azzal kell kimutatni a férfiasságomat, hogy én vagyok köteles elhìvni és nekem kell állnom a cekhet. Az meg ilyenkor le van tojva, hogy legbelül milyen vagyok, mert nem mentem át a felszínesség teszten és emiatt nem vagyok férfi. Ezért szakadt meg egy jó levelezésem, mert ő ragaszkodott ezekhez.

Azt szeretem, ha találkozunk valahol elmegyünk mondjuk egy közeli kávézóba esetleg egy étterembe beszélgetünk egy jót és, ha úgy alakul akkor kifezetem kettőnként, mert itt nem a pénz a lényeg. Csak ne érezzem kötelességnek, hogy a meghívással kell promóznom a férfiasságomat, mert én nem sajnálok kávéra vagy kajára pénzt.


2017. dec. 22. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, ha találkozunk valahol, és eldöntjük hova menjünk. A fizetésről. Én mindig felajánlom, hogy állom a felét a fogyasztásnak, bár én a barátnőimmel úgy szoktam csinálni, hogy aki meghív, az fizet. Első találkozásnál csak akkor fogadom el, hogy a férfi fizesse az egészet, ha legközelebb én fizetek.
2017. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Szeretem tudni elore, hova megyunk, nem pedig csak celtalanul talalkozni valahol. Az mondjuk mar mindegy, ki hatarozza meg, hova menjunk, de alapvetoen ferfiasabb tulajdonsag a celtudatossag, mint a tesze-tosza, nekem aztan nyoooc majd lesz valami fele felfogas :)

Fizetesnel pedig az ilyen “en elvbol nem fizetek” fele fazonokat szeretem kiszurni. Aki elvbol nem hajlando kifizetni egy 450-1050 forintos lattet, azzal nem egymast keressuk :D

2017. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Veled nem mennék sehova,az tuti.Nem szeretem a sóher nyomikat.
2017. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Szeretem ha celtudatos a pasi es tudja mit akar

Ergo azt is szeretem ha a randin o mondja meg mi legyen

En max finomitok rajta


A fizetes szigoruan felesben!

Az elso 5-6 mindenkeppen !

2017. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Ezt én is tapasztaltam, és sok értelmes, hasznos tipp van benne. Nézd végig : https://www.youtube.com/watch?v=dHtSTme2aXA&t=183s


Amíg nem vagytok egy pár, nincs kapcsolatba veled, addig a randik leszervezése, hova menjetek, mi legyen a program: A férfi dolga! Te vagy a férfi, neked kell feltérképezni mindent. Fizetés: Ne menj olyan helyre, ahol több ezer forintot otthagyhatsz! Nem hinném hogy pár száz, vagy pár ezer forint nem ér meg egy randit, egy lányt. Ennyit sajnálsz egy lánytól? Persze ha felajánlja hogy fizessétek felesbe, akkor kellemesen ér, de én akkor se engedném hogy felesbe fizessünk. Majd ha a sokadik randin vagyunk, akkor majd fizetünk felesbe!


Sok sikert!

f.

2017. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Te tényleg csodálkozol, hogy ezek után nem akar találkozni?
2017. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De miért ez az apró baromság határozza meg, hogy férfias vagyok vagy sem? Ennyire felszines lenne a közgondolkodás? Nem veszik észre, hogy ez elavult? Régen még meg volt az oka ennek a szokásnak, de már nincs.
2017. dec. 22. 20:36
 8/19 A kérdező kommentje:
Puát reflexből kikapcsolom, mert az az agymosás, személytelenség ami ott megy hánynom kell tőle.
2017. dec. 22. 20:38
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem férfiasság kérdése. Vagyis nem eu dönti el. Nekem eu egyfajta gesztus, bizonyítja,hogy erre is hajlandó. Tervezi a randit stb. Itt nem az anyagiakról van szó, hanem arról, ha most így állsz hozzá, mi lesz később?
2017. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom azért azt elvárod, hogy a nő mosson, főzzön,takarítson.....
2017. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!