Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit szólnátok ehhez lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez lányok?

Figyelt kérdés

Ha odamenne hozzátok egy srác akit látásból ismertek de soha nem beszéltetek egymással és elkezdene hozzátok beszélni, aminek a lényegi tartalma valami hasonló lenne:

-köszönés

-(nagyon) tetszel nekem

(-esetleg, hogy miért tetszel nekem)

-szeretnék veled megismerkedni

-lenne-e kedved találkoz(gat)ni velem?

(-igen, ha úgy tetszik randizni hívlak)


Ezután elkérném a telefonszámát és ha kedvem van hozzá felhívom...


Mit szólnátok ehhez? Működhetne a dolog?



2019. okt. 4. 11:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
A köszönését még meghallgatnám és viszonoznám, a második pont után már bukná a dolgot. Olyan, aki ismeretség nélkül, csak a külsőmből kiindulva akar ismerkedni, még sohasem kapott esélyt, és nem is fog. Az ilyen felszínes ember, én pedig nem bírom a felszínes embereket.
2019. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Lmao kulturatlan ribizlik. Utolso ha facen rad irnek akkor valoszinuleg nem a kulsod alapjan akarnalak megkurni hanem az fb adatlalod tetszett?

Nalatok gondolom egy kave a starbucksban meg fel ev teperes alap dolog ha papucsot akartok szerezni

Kivancsi vagyok az eddigig valaszolok korara illetve jelenlegi tarsadalmi poziciojara es h szingi v nem

2019. okt. 4. 17:37
 13/28 A kérdező kommentje:

Olyan, aki ismeretség nélkül, csak a külsőmből kiindulva akar ismerkedni,


HOGY lehet valaki ilyen ostoba?


Szerencsére különb emberekkel van dolgom mint ti

2019. okt. 4. 17:46
 14/28 anonim ***** válasza:

Nesze:


31n

Középosztály, főváros

Házas


10es

2019. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Középosztály?

Ez nálad mit jelent?

Fodrász vmi elhagyatatott kisutcában?

2019. okt. 4. 18:15
 16/28 anonim ***** válasza:

Te viszont biztos valami lúzer tini fiúcska lehetsz az alapján ahogy megnyilvánulsz.

Egyébként ilyen sablon szöveggel nem sokra mész majd ha csak nem vagy 10/10 , de az csak te gondolhatod magadról. :D

25/L kapcsolatban

2019. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Középosztály mit jelent? Hogy van egy nagy házam Pesten, szép autóm és havonta annyi pénz érkezik a bankszámlámra, amennyit te leírni sem tudsz.
2019. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Már a kérdésben is van pár dolog, amin felemeltem a szemöldököm, de a kommentekben kibukott a szög a zsákból. Nem volt sose probléma számomra, ha normális stílusban ismerkedni akartak velem, legrosszabb esetben is kedvesen elutasítottam, hogy jelenleg nem vagyok érdekelt új kapcsolatok kialakításában. De az ilyen utolsó suttyókat, mint amilyen te is vagy kérdező, az első rossz mondat után faképnél hagyom, magyarázat nélkül, mert nem éri meg az erőfeszítést.

És ha már annyira érdekel: 28/n, 4 éve párkapcsolatban, tudományos pályán, (páromhoz hasonlóan, csak más területen,) jó keresettel, de jelenleg spórolósan élve, hogy 30 évesen már saját házunk legyen minimális, vagy 0 hitellel.

2019. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne minket szurj mar le azert mert te nem tudsz csajozni! :D


Egy normalis lanynal ez az ismerkedes nem nyero.


"Mit szólnátok ehhez? Működhetne a dolog?". Ez volt a kerdesed, tessek itt a valasz.

Nem!


23/L

2019. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

utolsó dolog amire kíváncsi vagyok:

Honnan a francból veszitek azt, hogy suttyó vagyok?? ez felfoghatatlan...

2019. okt. 5. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!