Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit szólnátok ehhez lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez lányok?

Figyelt kérdés

Ha odamenne hozzátok egy srác akit látásból ismertek de soha nem beszéltetek egymással és elkezdene hozzátok beszélni, aminek a lényegi tartalma valami hasonló lenne:

-köszönés

-(nagyon) tetszel nekem

(-esetleg, hogy miért tetszel nekem)

-szeretnék veled megismerkedni

-lenne-e kedved találkoz(gat)ni velem?

(-igen, ha úgy tetszik randizni hívlak)


Ezután elkérném a telefonszámát és ha kedvem van hozzá felhívom...


Mit szólnátok ehhez? Működhetne a dolog?



2019. okt. 4. 11:55
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

OK levontam a következtetést...

nyitok még1 topicot de kiírom h ne megkeseredett xaréletű

nagyravágyó milfek írjanak

2019. okt. 5. 10:46
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezután elkérném a telefonszámát és ha kedvem van hozzá felhívom...


Ezzel el is érted, hogy biztosan ne akarjak tőled semmit. Ha ezt te így fogod fel, nem is szeretnéd megismerni az adott lányt, csak tartalékba tartod, hogy "ha nincs jobb, talán felhívom".


Ha nagyon tetszene az adott lány, akkor biztosan felhívnád.


21/L

2019. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Még azt is leírom, hogy a normálist ne keverjétek össze az átlagossal, amilyenek ti vagytok...
2019. okt. 5. 11:12
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hízelegni, van barátom.


Viszont ilyen lenéző stílussal nem értem mit vársz. Mintha szívességet tennél a lánynak, hogy egyáltalán megszólítod. XD


21/L

2019. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
ráéreztél a helyzetre kedves utolsó
2019. okt. 5. 12:10
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Megcsorbult az egója és máris hőbörögve alarja ki élni frusztrált mivoltát. 😂
2019. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"Küldő: Hardcore981

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 12:14

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Ti mit szólnátok ehhez lányok?

"Középosztály mit jelent? Hogy van egy nagy házam Pesten, szép autóm és havonta annyi pénz érkezik a bankszámlámra, amennyit te leírni sem tudsz."

Téma: középosztály

Az üzenet: csak hogy kiemeljelek egy másodpercre a korlátaid közül amit ez a világ feszített ki köréd elárulom, hogy én pont az ilyen "középosztály"-beli senkiken keresek annyi lóvét, hogy az én nézőpontomból, ami neked olyan sok lehet, nekem 1 heti Cola adagomra se elég


Sajnálom, hogy ilyen társadalmi mételyek találnak meg engem ÉS MÉG JOBBNAK HISZIK MAGUKAT NÁLAMXDD"



Azért az milyen, hogy ez a kis patkány Colában méri a jólétet? Hány éves vagy, öcsi? 16?

2019. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A nők ilyen fokú lenézése mindig felébreszti a kíváncsiságomat, hogy a kérdező vajon a saját édes jó anyukájáról mit gondol? Gondol-e vajon arra, hogy valamelyik hasonszőrű haverja benne is csak egy egy nem éppen szűzies erényei miatt kedvelt milfet lát?
2019. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!